Якою буде "прозора" мерія? Проект реконструкціїАрхітектори оприлюднили проект перетворення першого поверху будівлі Київради та КМДА на публічний простір.

Про це повідомляє журнал "Хмарочос".

Проект розробило архітектурне бюро AIMM-Group.

Згідно з проектом, з першого поверху зникнуть перегородки, приміщення перетвориться на „вільний простір".

Перший поверх поділять на зони для проведення лекцій, прес-конференцій, громадських зборів й інших публічних заходів. 

 

Тут також створять безпечну ігрову зону для дітей відвідувачів Київради, організують сучасну системи безпеки й відеоспостереження.

 

Передбачається, що приміщення стане доступним для громадян із особливими потребами.  

 

За проектом, оздоблення будівлі буде виконане у сіро-коричневих тонах. 

 

"Оздоблення першого поверху мерії виконано у стилістиці постмодерну, що максимально відповідає сучасним тенденціям у світовій архітектурі. Практичний і строгий дизайн, позбавлений дрібних деталей декору, насамперед, покликаний створити комфортну атмосферу як для працівників, так і для відвідувачів", – пишуть архітектери у пояснювальній записці.

Як відомо, рішення про реконструкцію першого поверху будівлі на вулиці Хрещатик, 36 Київрада ухвалила 9 лютого. 

Згідно з документом, замовником робіт визначили КП "Спецжитлофонд". 

У Київраді пообіцяли, що будівля Київської адміністрації стане комфортнішою для киян уже до кінця цього літа. 

Як відомо, раніше команда дизайнерів-волонтерів "Агенти змін" напрацювали рекомендації щодо формування публічного простору і презентували відповідну концепцію громадськості.

Дизайнери пропонували відмовитись від кабінетної системи, поставити стенди з інформацією послуги та роботу мерії, запровадити рецепцію, де людей будуть консультувати та спрямовувати до потрібного фахівця, допомагати стати в електронну чергу тощо.

А також облаштувати окрему дитячу зону, аби батьки могли залишити дитину, поки вирішують власні справи у мерії, відкрити лекторій, який вдень будуть використовувати як прес-рум, а ввечері – як простір для презентацій, пов’язаних з міськими проектами.

Раніше, протягом кількох місяців організація "Агенти змін" здійснювала дослідження, щоб з’ясувати, як публічний простір мерії використовується зараз, і як міська громада хоче використовувати його в майбутньому.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ