Контрактову площу та Сагайдачного хочуть зробити пішохідною зоноюФото прес-служби Департаменту містобудування та архітектури.

Столична влада має намір реалізувати проект облаштування пішохідної зони на Контрактовій площі та вулиці Сагайдачного до Євробачення у 2017 році.

Про це пише "Хмарочос" з посиланням на джерело у Департаменті транспортної інфраструктури.

Відзначається, що буде реалізовано проект, який переміг у бліц-конкурсі на найкращу концепцію благоустрою Контрактової площі, – "Київська вітальня".

Фото прес-служби Департаменту містобудування та архітектури

Його основна ідея полягає у створенні київського публічного простору, без капітальних втручань у міське середовище. Архітектори зробили акцент на розвитку пішохідної та велосипедної інфраструктури, передбачили освітлення вулиць і підсвічування будівель.

Також проект передбачає впровадження нової транспортно-пішохідної схеми на Подолі з метою створення пішохідної вулиці Сагайдачного від вулиці Андріївської до Контрактової площі. 

Перший етап реалізації схеми полягатиме в проведенні експерименту.  

Під час його проведення будуть зроблені транспортні розрахунки і вже за результатами експерименту буде визначено, чи можливо зробити вулицю Сагайдачного пішохідною. Експеримент, за словами джерела, розпочнеться 24 жовтня і триватиме упродовж місяця.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ