Київ визначився, як змінюватиме Контрактову площу. ФОТОПроект-переможець "Київська вітальня"

У Києві вибрали найкращу концепцію організації громадського простору на Контрактовій площі.

Переможця архітектурного закритого бліц-конкурсу оголосили 30 травня в рамках фестивалю "PRO місто", повідомляє прес-служба Департаменту містобудування та архітектури.

I премію отримав проект авторського колективу з Києва, до якого увійшли архітектори Антон Олійник, Єгор Штефан, Сергій Ферлей, Віктор Герасименко, Денис Матвієнко, Ольга Прокопенко, Олена Орап, Марія Пахомова, Олексій Пахомов та Володимир Зотов.

Переможці конкурсу

"Наш проект ми назвали "вітальня" Подолу. Адже для багатьох киян Контрактова – це площа номер один, місце, від якого неможливо відмовитися. Сюди хочеться приводити гостей", - зазначили переможці.

 Проект, який отримав І премію 

За словами координатору конкурсу Анни Бондар, наразі Контрактова являє собою захаращений простір, який не виконує функцію площі.

Аби виправити цю ситуацію був організований конкурс, членами журі якого стали як представники міської влади, так і люди, які опікуються долею Контрактової.

 

"Основна задача конкурсу – створити ідею на публічний простір, без капітальних втручань у міське середовище. Учасники конкурсу підійшли до цього завдання дуже професійно і їм вдалося відобразити очікування громади", - сказала вона.

Бондар додала, що переможці будуть залучені до розробки проекту, а сама концепція буде обговорюватися з киянами.

ІІ премію отримав проект студії ДК архітект з Києва.

 Друге місце 

ІІІ премія дісталася проекту київського архітектора Юрія Удальцова.

Третє місце

Як відомо, загалом на конкурс було подано 14 проектів з Києва, Львова та Харкова.

Фото прес-служби Департаменту містобудування та архітектури.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ