На "Лісовій" потрощили незаконні МАФи. ФОТОФото з facebook

Поблизу станції метро "Лісова" демонтували незаконні МАФи.

Про це у facebook повідомив народний депутат, радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець.

"Переглядаю результати з демонтажу незаконних МАФів на Лісовій, скільки антисанітарії і скільки щурів утікало у прямому смислі цього слова, ви собі навіть не уявляєте", - написав він.

Як видно з фото, оприлюднених Білоцероквцем, кіоски просто трощили екскаватором, тому вони перетворились на купи сміття.

"Хотів би, щоб факт такого демонтажу, змусив задуматися всіх, хто є у списках на демонтаж і отримують приписи, демонтуйте свої незаконні споруди добровільно, вивезіть ці залишки минулого з міста", - написав Білоцероквець.

Як відомо, вночі 24 червня по всьому Києву тракторами і під охороною зносили ринки. За словами підприємців, їх про це не повідомили, тож люди навіть не встигли забрати свій товар – трактори "перемішали" МАФи з товаром.

Тоді Білоцерковець наголосив, що розбирають лише незаконні МАФи на Святошині, а підприємців про демонтажі попереджали ще у січні. Більше того, зі списками незаконних споруд можна було у січня і можна нині ознайомитися на сайті КП "Київблагоустрій".  

Він наголосив, що МАФи, які демонтували 24 червня, є незаконними, контролюються великими мережовиками з числа прокурорів і чиновників і приносять їм дохід у 30 мільйонів гривень на місяць.

Білоцерковець висловив сподівання, що всі незаконно встановлені тимчасові споруди торговельного та культурно-побутового призначення будуть демонтовані до кінця 2016 року.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ