Шведи розповіли про кемпінг: туалет у кущах та дорогий інтернет. ВІДЕО



Шведські уболівальники, що залишають кемпінг на Трухановому острові, задоволені перебуванням у Києві, хоча, кажуть, не все було добре.

Про це повідомляє "Радіо "Свобода".

Мешканці фан-зони згадують, що обходилися без душу й туалету, а за інтернет платили по 90 гривень за годину. 
 
Єспер зі шведського кемпінгу задоволений тим, що відвідав Україну і подивився останній матч Швеція-Франція на НСК "Олімпійський", каже, були певні проблеми, але перейматися через це не варто.

"Я не був у душових кемпінгу. До туалету я ходив у ліс, а мився у Дніпрі. Поза сумнівом, цей кемпінг був організований гірше, аніж подібні у Швеції. Але він виявився набагато кращим, ніж ми очікували. І це добре", – зауважив шведський уболівальник.

Інші туристи, що мешкали в кемпінгу, кажуть, що їм дуже сподобалася природа, близькість до річки, лісу і центру міста, а також ставлення до них українців.

Серед недоліків наметового містечка називають те, що воно було недобудоване на момент їхнього приїзду, що туалети були не дуже якісними, а інтернет коштував 90 гривень за годину.

Попри це, шведські фани, які уже спакували валізи, кажуть, що планують побувати в Києві ще раз. 
   
На певні проблеми щодо розміщення у Києві шведських уболівальників вказав і організатор фан-кемпінгу на Трухановому острові з боку Швеції Ніклас Хельберг.

Фото Української правди. Київ

"Пригадую, як ми вперше говорили з нашими київськими партнерами про цей проект, і вони не завжди розуміли наш проект кемпінгу. Однак ми крок за кроком реалізували його. Це було велике випробування. Але підтримка з боку КМДА, те, що вони допомогли нам з пошуком партнерів, це здорово. Мені здається, ми разом зробили все місто синьо-жовтим", – зазначив Хельберг.

 Шведи очікували гіршого

Натомість, перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак заявив сьогодні, що попри всі труднощі, кемпінг – успішний проект міської влади, мовляв, шведська сторона навіть хоче занести його в книгу рекордів Гіннеса як найбільший шведський кемпінг

"Це грандіозний проект, і шведська сторона хоче занести його в книгу рекордів Гіннеса як найбільший шведський кемпінг. В окремі періоди він нараховував 4800 мешканців, і це потребувало великих зусиль і комунальних служб, і КП "Плесо". Були створені відповідні умови: додаткові туалети, прибирання, каналізація. Багато зроблено, і зараз шведська сторона може оцінити, що вдалося, що ні", - сказав чиновник.

Але для щастя було все: пиво,  

Затримки зі спорудженням кемпінгу та недопрацювання Мазурчак пояснив тим, що організатор будівництва, розпорядник території, КП "Плесо", виконував таке завдання вперше.

Він також повідомив, що після від’їзду шведів київська влада запропонує місця в кемпінгу уболівальникам із Великобританії, Німеччини, Франції та інших країн.

 розваги, відпочинок, річка 

Припущення, що після завершення чемпіонату Європи з футболу кемпінг забудують, Олександр Мазурчак відкинув. Паркани знесуть, дороги, водопостачання та інші об’єкти інфраструктури залишаться, і територія фан-зони стане комфортабельним місцем відпочинку для киян, пообіцяв заступник голови КМДА.      

Фото з ЖЖ momentextractor.livejournal.com

powered by lun.ua