У Кличка розповіли, як гулятимуть новорічні святаФото 112.ua

Засвічення ялинки на Софійській площі відбудеться у День Святого Миколая, а новорічні гуляння триватимуть з 19 грудня до 14 січня.

Про це повідомляє прес-служба міської влади.

Відзначається, що в рамках культурно-мистецького проекту "НеоРік на Софії" пройде фестиваль ілюмінації з особливими арт-об’єктами.

Всього буде встановлено 37 світлових скульптур у парку поблизу Володимирського проїзду. Перші скульптури "новорічних звірів" уже встановили. 

 Фото Folk Ukraine 

Крім того, під час новорічних свят відбудеться 12 концертів.

Зокрема на відвідувачів чекатимуть виступи естрадно-симфонічних оркестрів, концерти з хедлайнерами сучасної української сцени, у вихідні та святкові дні виступатимуть зірки української естради.

Ялинку, яку обіцяють привезти до столиці 3 грудня, прикрасять 3,6 км неонових гірлянд. За новорічним деревом буде створена особлива інсталяція – амфітеатр під казковим "зоряним небом" із 33 км гірлянд.

"Щодня ялинка світитиметься різними кольорами, а в новорічну ніч заграє усіма барвами одночасно", - йдеться в повідомленні.

Для дітей працюватиме велика ланцюгова карусель на Михайлівській площі, заввишки 40 м.  

Як відомо, на період підготовки та проведення свята, з 29 листопада 2017 року до 31 січня 2018 року, діятиме обмеження руху транспортних засобів (окрім міського пасажирського транспорту, який працює у звичайному режимі) уздовж Володимирського проїзду (від будинку № 23 на вулиці Софійській до Михайлівської площі) та на вулиці Володимирській (від Рильського провулку до Володимирського проїзду).

Також у цей період буде заборонено рух усіх видів транспорту вздовж Володимирського проїзду (від вулиці Малої Житомирської до Михайлівської площі).

Окрім того, перекриватимуть рух вздовж Володимирського проїзду (від будинку № 23 на вулиці Софійській до Михайлівської площі) та на вулиці Володимирській (від Рильського провулку до Володимирського проїзду): 19 грудня ­(з 16:00 до 21:00), 31 грудня (з 20:00 до 3:00 1 січня), 1 січня (з 14:00 до 21:00) та 7 січня (з 12:00 до 15:00).

У роботу громадського транспорту будуть внесені зміни.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ