Київенерго каже, що не дало тепло у 157 будинків: мають боргиСтаном на 31 жовтня 157 будинків Києва залишаються без теплопостачання через заборгованість.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Київенерго".

"Це ОСББ та ЖБК, які накопичили борги за спожите тепло більше 500 тисяч гривень. Внаслідок цього 157 будинків-клієнтів майже ста обслуговуючих організацій лишаються без теплопостачання", - йдеться в повідомленні.

Перелік ЖЕО з адресами будинків, які вони обслуговують, і з сумами боргу за тепло оприлюднили на сайті "Київенерго".

"Найбільше з цього переліку заборгувало ДП "Еко", яке обслуговує 11 будинків Печерського району, – 17,6 мільйона гривень боргу за тепло- та гаряче водопостачання. А ТОВ "ЖЕК-ПМ" (обслуговує 3 будинки Подільського району) – 5,3 мільйона гривень, ТОВ "Київська міська компанія "Енергосервіс" (обслуговує 6 будинків Дарницького району) – 4,1 мільйона гривень", - йдеться в повідомленні.

У компанії пояснили, що з ЖБК і ОСББ взаємодіють на основі договорів, які передбачають постачання теплоенергії обслуговуючій компанії. А ті, в свою чергу, надають послуги з опалення та гарячої води мешканцям своїх будинків.

"Інформацією щодо розрахунків мешканців за спожиті послуги "Київенерго" не володіє. Загальна сума боргу цих компаній за тепло сягнула 100 мільйонів гривень", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, раніше Київська адміністрація заявила, що станом на 27 жовтня 5% будинків столиці залишалися без теплопостачання. 

Пізніше Київська адміністрація склала перелік з близько сотні житлових будинків міста, в яких досі невирішені питання початку опалювального сезону.

Житлово-будівельний кооператив "Арсеналець-32" заявив, що "Київенерго" відмовляється дати їм тепло через борги держави по відшкодуванню пільг та субсидій.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ