Прокуратура вимагає знести скандальну заправку на РевуцькогоСтолична прокуратура через суд вимагає знесення автозаправної станції, яку приватне товариство самочинно збудувало на перетині вулиць Ревуцького та Анни Ахматової. 

Про це повідомляє сайт відомства.

Встановлено, що Київрада передала вказану земельну ділянку товариству для експлуатації та обслуговування будівлі сервісного обслуговування водіїв з автостоянкою.

"Однак, в порушення умов договору та за відсутності згоди власника землі, а саме столичної громади в особі Київради, орендар почав зводити на ній багатопаливну автозаправну станцію", - йдеться в повідомленні.

З урахуванням викладеного, прокуратура пред’явила позов про знесення самочинно збудованого об’єкту.

Як відомо, раніше за фактом незаконного будівництва АЗС відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ст. 356 (самоправство) КК України, в межах якого до суду скеровано клопотання про арешт майна та заборону будівництва на цій ділянці.

Як відомо, увечері 9 серпня протестувальники проти будівництва автозаправної станції перекрили рух і побудували барикади на вулиці Ревуцького в Дарницькому районі Києва. 

Через це автобуси №17 та №18 змінили маршрут руху. 

Згодом місцевий житель Павло Тихий написав у facebook, що проїжджу частину на вулиці Ревуцького перекрили тітушки.

Станом на 14 серпня блокування руху тривало. Місцеві активісти повідомляли, що тривали і роботи з будівництва АЗС.   

Українська правда. Київ  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ