У Пущі-Водиці розвалюється трамвайна колія. ФОТОСтоличні жителі скаржаться на поганий стан колії у Пущі-Водиці та просять міську владу провести її реконструкцію.

Про це йдеться у петиції на сайті Київради.

"У Пуща-Водицю прокладена історична трамвайна лінія, якій вже понад 117 років. Але у цього мікрорайону є серйозна проблема – жахливе транспортне сполучення. Одна з причин такої ситуації – це зношена трамвайна лінія, по якій курсує 12-ий маршрут", - йдеться в повідомленні. 

 

Відзначається, що колію мали реконструювати ще з 2011 року, однак досі нічого не зробили. 

 

"Про проект реконструкції міська влада просто забула. Через незадовільний стан рейок і шпал виникає питання: чи безпечно зараз ними пересуватися? На цій лінії регулярно ламаються трамваї, бо не витримують такого навантаження. А нові трамваї неможливо туди пустити до тих пір, поки колії не будуть відремонтовані", - наголошує автор петиції. 

 

Жителі просять зробити проект реконструкції трамвайної лінії від площі Шевченка до вулиці Селянської, закласти кошти на реконструкцію. 

 

А також оновити рухомий склад на сучасні швидкі трамваї, якими можна буде доїхати від Подолу до Пуща-Водиці за 30-40 хвилин. 

 

Фото з facebok-спільноти Оболонь

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ