У Києві демонтували тролей через Дніпро. ФОТО



Тролей через Дніпро, що з’єднував Арку дружби народів і Труханів острів, демонтували вранці 4 березня.  

Про це у facebook повідомив Сергій Могилін.

"Якісь люди ламають тролей через Дніпро. Обрізали трос, здирають обшивку!", - написав він.

Як пояснив "Українській правді. Київ" радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець, тролей фактично на даний час був незаконним, а демонтували його спільно Дніпровська і Печерська районні адміністрації, а місто про це навіть не повідомили. 

"Тролей – це сезонна розвага, на монтаж якої потрібні договори з КП "Маріїнський парк" і КП "Плесо". Договір був чинним з травня по жовтень. Таким чином, по завершенні дії договору конструкція автоматично стала незаконною. Її в кінці сезону повинні були  демонтувати самі власники або заключити цілорічний договір зі згаданими КП", - сказав він.

Білоцерковець додав, що, районні чиновники, могли не дотриматись процедури демонтажу – зокрема, попередити власника тролея про те, що у випадку, якщо він сам не прибере тролей, то це зроблять комунальники.

Він відзначив, що ще у 2015 році у місті було близько 10 фірм, охочих надавати таку послугу.

"Місту варто би провести аукціон і саме на торгах визначити, хто облаштовуватиме тролей", - сказав радник мера.

Білоцерковець додав, що міська влада у майбутньому планує реалізувати проект канатної дороги, яка починатиметься саме від Арки дружби народів.

Водночас голова Печерської РДА Сергій Мартинчук сказав, що нічого про демонтаж тролею не чув і дозволів на такі роботи не давав.

"Що демонтували? Тролей? Комунальники? Коли? Я про це вперше від вас чую. Наші комунальники дійсно сьогодні працювали у центрі, але вони прибирали Маріїнський парк і коронували дерева", - сказав він. 

Водночас голова Дніпровського району Петро Онофрійчук підтвердив, що тролей демонтували комунальники і запевнив, що власників конструкції попереджали неодноразово.

"Демонтували тому, що конструкція була незаконна - не мала необхідних дозволів. Тим більше були травмовані люди. Власників попереджали не один раз, надавали приписи. Оскільки вони не реагували, то демонтували ми спільно КП "Київблагоустрій"", - сказав він.

Онофрійчук додав, що цей проект може відновити свою діяльність, але лише тоді коли буде мати повний пакет документів, відповідатиме всім нормам і буде справді безпечним. 

Водночас керівник КП "Київблагоустрій" Іван Кліпа наголосив, що співробітники цього КП не брали участі у демонтажі. 

Як відомо, тролей через Дніпро відкрили 11 липня 2012 року.

Ірина Балачук, Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ