На Київщині запрацював рибоохоронний патруль. ФОТО16 червня на Київщині запрацював перший в Україні рибоохоронний патруль, створений для контролю за використанням і відтворенням риби та боротьби з браконьєрством.

Про це повідомляє прес-служба Держрибагентства України.

Відзначається, що до роботи у патрулі відібрали 45 осіб з 2 тисяч претендентів.

Всі рибні патрульні пройшли фахове навчання з іхтіології, гідрології, профільного законодавства, вогневої підготовки, надання першої медичної допомоги, керування плавзасобами. 

 

"Наприкінці червня на патрульних чекає стажування у спеціалістів з Норвегії, а на почату липня – Литви", - повідомив голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Середній вік рибного патрульного 34 роки. В колективі – 3 дівчат, 8 демобілізованих учасників АТО, 7 колишніх працівників органів рибоохорони, які пройшли всі етапи конкурсу.   

 

Ковалів відзначив, що рибні патрульні за перший тиждень  практичного стажування (з 1 по 8 червня) показали такий результат роботи як рибоохорона за місяць. Зокрема, зафіксували правопорушень зі збитками на 32 тисячі 874 гривні (за весь травень на Київщині було виявлено порушень із збитками на 31 тисячу 23 гривні).

 

Відзначається, що для оснащення "пілотного" патруля Київщини сучасною технікою обладнанням: формою, човнами, дронами, приладами нічного бачення потрібно 15 мільйонів гривень.

А оптимальний бюджет для запуску рибного патруля в масштабах всіх областей України складає 200 мільйонів гривень.

 

Фото надані прес-службою

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ