Коментарі - 9
Nadia Sydorenko _ 10.11.2011 16:34
Комментарий радует на сайте центра http://apartment-hall.com.ua/novosti/nachalo-stroitelstva .

Последний год то, что происходит в стране и городе, напоминает очень затянутую MTVшную передачу "Точка кипения", где над человеком всячески издеваются и снимают на скрытую камеру. Варианта два: человек взрывается и посылает издевателя подальше или получает вознаграждение, если продержался определенное время. Когда у нас наступит развязка и как, какие мысли?
двері мали рацію _ 09.11.2011 19:21
Peter Vlasenko:
я тоько в толк никак не возьму - зачем строить такую убогую, мистечковую кичуху? Если уже пускаться во все тяжкие, то почему не заказать красивый проект? Зачем эта жлобская роскошь "а-ля эмираты"?
---------- Так.для нормальних людей це "жлобская роскошь..."а для провладної бандоти-самое оно.
Peter Vlasenko _ 07.11.2011 21:23
я тоько в толк никак не возьму - зачем строить такую убогую, мистечковую кичуху? Если уже пускаться во все тяжкие, то почему не заказать красивый проект? Зачем эта жлобская роскошь "а-ля эмираты"?
boss07 _ 07.11.2011 10:10
На кожному об'єкті, які будують компанії київського забудовника Войцехівського А.П., можна знайти масу порушень законодавства. Як мінімум у всіх є відхилення від проектної документації, або використання земельних ділянок не за їх функціональним призначенням. Так, наприклад на вул. Жилянській, проектом передбачено 5-9 поверхів, а будують 25. Головне домовитися з керівництвом Інспекції Держархбудконтролю і будуй як і скільки хочеш, а погодження проекту зачекає до кращих часів. Головне скоріш зрубати БАБЛО.
pro100oleg _ 04.11.2011 07:36
Зараз подивимось, як приїде пОпов і "порішає". Це набагато до нього ближче, ніж Троєщина і набагато серйозніше, ніж будинок над ст.м. Театральна!
sergm _ 03.11.2011 23:17
До речі, той "майбутній найбільший храм в Україні" теж криво будують. І нікому до того діла немає...
ангелочек _ 03.11.2011 21:12
а я думаю, когда власть уже опомниться? просто нереальные какие-то вещи происходят. В центре европейской столицы, возле развязок и метро происходит строительство, обвешенное рекламой и никому нет дела! недавно обсуждались проекты реконструкции этой площади, был конкурс - именно реконструкции, а не застройки. Ни один из проектов не победил. Развязку надо модернизировать, а тут высотка. И самое интересное - кому там в этом месте это чертов офисный центр нужен?? Ни подъезда, ни парковки нет.
Плутон _ 03.11.2011 20:41
Це ж бандитизм з катастрофічними наслідками!! В цьому районі і так все переобтяжено:нестійкі геологічні структури,що спричиняють зсуви,обвали.Перевантаженість транспортом й вузькі дороги,через які хронічні затори.Поруч на місці незаконно захопленого ринку будується висотний торг-розважальний комплекс зятя мера супруненка,анонсований як "перший лас-вегас".На місці скверу-"найвища в Європі" бандитсько=фашистська церква ім фсбшника кірюші..І уявити, на скільки це ускладнить район, не складно.. До речі,місце для єдиного столичного автовокзалу так й не знайшли!!! І він,обрізаний,без доступу "сидить" під естакадою..Хто відповідатиме за ці злочини???!!!
pro100oleg _ 03.11.2011 10:49
Просто афігєть! Посеред площі. При тому, що навколо вистачає майданчиків - і на місці тролейбусного депо, і біля м.Деміївської...