Коментарі - 15
_Aleks_ _ 09.09.2010 16:10
Ну й сволота ...
Unique _ 06.09.2010 15:56
mariamna
Наймані працівники всього світу завжди боролися за справедливу оплату праці, а не ЗА другу державну, Ющенка чи ПРОТИ бандерівців, Табачника і москалів. Озвіріла і ница в злиднях своїх від убогості і безпросвітності власного існування, тяжкопрацююча фактично за їду тупа українська бидломаса, - на шляху до усвідомлення такої древньої, як світ, і простої, як табуретка, апріорі очевидної істини.
Тільки масовий, реальний, грошима підкріплений попит найманих на товари і послуги може забезпечити бюджетні надходження і профінансувати державу як таку.
Найманих тому що – найбільше.
Єдиним злочином бидломаси є її покупна спроможність : горілка, пиво і решта - на хліб та молоко...
Олігархам не це цікаво : їх батьківщина там, де їх рахунки.
Але іншого принципу самоорганізації суспільства в державу ніхто й не вишукує.
Не буває тому що.
Інших...взагалі і в принципі.
Удачі ...
Stakhanov _ 02.09.2010 17:55
Черновецкого ДВАЖДЫ выбирали мером сами киевляне. Теперь лохи очнулись и завыли. Это вы своей тупостью и продажностью оплачиваете лечение Черновецкого и развлечение семейки Айвазовых , напоследок стырившей еще и "Киевгорстрой". И никто не будет разбираться, потому что Леня поделился с Партией Регионов и посадил местоблюстителем Регионала Попова, которого вы, страдальцы, на следующих выборах тупо выберете своим мером.
realist_2 _ 02.09.2010 14:23
Oljia027 Ви мабуть, не чули про ціни на київську землю та будівлі. А не ганяються, бо теж звідти живляться. Хто ж собі ворог?
realist_2 _ 02.09.2010 14:18
Чого тут дивуватися. Ця сім'я типова. Хтось більше, хтось менше з наших зверхників накрав, у когось більше фантазії, як гроші розкидати, в когось менше. Хай кияни подивляться, куди йдуть їх платежі та чому в місті вже нічим дихати і ніяк їздити. Може хоч комусь розвидниться. Проте навряд.
mariamna _ 28.08.2010 09:00
At1 - 26.08.2010 16:47
Смакуєте плебеї?
Від заздрощів ще ніхто не вмер?
______
Ну сколько Викуся ты будешь тут гавкать из своего Ровно?
Купила себе вечером бутылку пива и перешла в разряд не плебеев?
Зачем ты тут все это дерьмо свое пишешь?
Unique _ 27.08.2010 13:01
Києвляни смакують "Сталінград для Тимошенко"...
Кличко, правда, з Аделаджею та Черновецьким проблємку мають: куди бабло київського люду примостити.
Довелося цілий банк засновувати - в жоден чемодан не помістилося...
zmey-15 _ 27.08.2010 10:40
Надо было еще взять пару бабушек с сабой.
Liz _ 27.08.2010 10:17
Я гадаю,десятків мільярдів з бюджету Київа, яких він недораховується щороку за керування Черновецького і Ко, вистачить не лише на подібні вілли і готелі, але й на купівлю хмарочоса у Дубаї, лише варто їм це захотіти. Безумовно, діяльність Ченовецького - зухвалий злочин проти держави Україна. Але відповідальність за це має нести в першу чергу Ющенко, який особисто це патронував і сприяв діяльності цього бандитського кубла у Києві.
player _ 26.08.2010 16:56
"Неужели здесь не видно криминала или в упор не хотят видеть ? ССССССССССССУКИ ДРАНЫЕ !"
Как же, видят, и очень даже хорошо! Вы думаете, удалось бы так легко нейтрализовать этого "мэра" с его "молодой командой" отъявленных мошенников, если бы криминал не лез из всех щелей?? Он потому и сидит неизвестно где тише воды, ниже травы, что прекрасно знает, что "заработал" на пожизненное с конфискацией. Но, если его посадить, нужно проводить досрочные выборы мэра. А на кой это ПР? Сейчас они полностью контролируют город, а после выборов имели бы шиш с маслом. Поэтому эту мразь и не трогают. Перед законом у нас все равны, но некоторые ровнее других.