Коментарі - 28
sirop _ 08.12.2008 18:05
Посмотрите на Луценко. РОжа довольная, а как еще, а рядом сумочка Кати Ющенко за 1650 у.е. А почему никто не говорит о Лесе - первой жене нашего мудаковатого президента? Между прочим очень порядочная женщина, а не американская б-ть. Годовщина революции ? НЕт мы должны понять, что это был просто обман народа, и нас держали просто за быдло и держат сейчас. А все командиры на майдане, где они ? Попробуй найди сейчас. Все по кабинетам. Ужасно, печально и муторно.
Nikta _ 04.12.2008 14:45
да, очень обидно............
bayanets _ 28.11.2008 10:34
Смотришь фотографии и сердце кровью обливается! Обида огромнейшая! А я так в них верил!
Lambada _ 26.11.2008 13:26
Воистину, победа хуже поражения.... Полевые командиры.... Бред. И позор для народа.
brrrrr _ 25.11.2008 12:34
Майдан - це практика того, що все ж таки можна заставити владу працювати на людей а не проти них!
qws _ 24.11.2008 17:15
Баба Поразка, як символ бездарно і злочинно загубленої помаранчевої революції 2004 року...
Народну довіру та унікальний шанс її використання для реформування совково-шароварної України втрачено назавжди.
Хто відповість за цей злочин перед українським народом, за очевидну всьому світу зраду помаранчевої революції?
Olena_nik _ 24.11.2008 14:02
сміх у них такий ніби американську комедію дивляться. Тільки мені чомусь прикро. Я там теж була, і спогади в мене хороші. і навіть якби знала, що станеться саме так, все одно стояла б на майдані , зустрічала п"яних шахтарів на залізничному, роздавала "наколоті" апельсини, пікетувала прокуратуру.
Але прикро, що все закінчилось саме так - "чарчиною за рядового революціонера"
"Бандитів на нари, тоді підем на пари" - одне з гулюблених студентських гасел :(
Vadim_nv _ 24.11.2008 12:50
Вот и всё, что осталось от майдана - память и похвала "рядовым революционерам", стимулом которых, помимо денег, была вера в справедливость. Пусть это была их справедливость, но они в неё верили. И что? Только фото...
diduhan _ 24.11.2008 09:39
майдан виправдав себе вже тім, що переміг, тим, що вибори виграв дійсно той, хто їх виграв. а далі... далі до речі все не так вже й погано було, і якби вони більше витрачали часу на Україну, а не боротьбу між собою - більше толку було б.
деякі виявились гівном, деякі балаболами, про деяких думка особливо не змінилась. без персоніфікацій. ну так а шо... чи хтось думав, що то сонм янголів в жовто-гарячому?
регіони теж трохи змінилися, але в цілому думка про них не змінилась :) їх зміна мабуть теж "завоювання майдану".
я думаю, що може й кривими стежками, які інколи й назад завертають, але в цілому все ж країна рухається в вірному напрямі. чи могло бути краще, пряміше та швидше? питання риторичне :) ало то мабуть не була б Україна :) хоча є те що ми зараз маємо - це не зовсім Україна...
oxaaa _ 24.11.2008 09:16
про Помаранчеву революцію в мене залишились лише гарні .позитивні спогади..вперше люди вийшли сказати своє слово..піднявши гордо голову..такого обєднання біля української ідеї не було ще напевно з часів проголошення незалежності..
жалкую звичайно що наші політики не змогли між собою договоритись..але не звинувачую у всіх гріхах Ющенка.
і всеодно б вийшла на майдан.навіть якби знала чим все закінчиться..бо на майдані відчувалось що ми не раби..що ми можемо щось зробити..втілити українську мрію в життя...
Слава Україні!!!
Героям Слава!!!