Коментарі - 13
aspires1972 _ 10.11.2008 18:12
недавно слышал новость:ливийцы построят нам НПЗ,а украина поможет им продовольствием! впечатлило! конголезцы реконструируют наши электростанции,а вьетнам-нашу металургию например.мы можем помочь зерном,сахаром,глечиками,вышиванками,сопилками! достойное сотрудничество-в духе украинских реалий. интересно,а нахрена европе такая страна-как огородное хозяйство наверное:)))
TAB _ 09.11.2008 10:51
В целом всё правильно.Коммунизм в том виде уже не вернётся,а вот,, Ющенко -геть,, это уже давно пора.
Поэтому я поддерживаю .
Ющенко - геть!!!!
Raisa _ 09.11.2008 06:11
Мені 70 років.Було дуже цікаво і приємно взяти участь у відзначенні 91 річниці Жовтневої революції. Чоловік зробив чудовий відеофільм і ми з насолодою переглядаємо 30 хвлин запису Червоного дня (7 Жовтня) календаря - море червоних знамен колишньго Радянського Союзу,портрети Сталіна, оркестр,що грав радянські мелодії і пісні і піднесений , св"ятковий та агресивний настрій колони демонстрантів,що пройшли від Арсенальної площі до майдану Незалежності вулицею Грешевського- найвидтнішого українсьго історика, " лідера українського буржуазного націоналізму" -ворога № 1 більшовиків-комуністів. Все переплітається та плавиться в котлі історії- тільки незмінні почуття любові та ненависті людини-творця цієї історії- інтернаціоналістів та націоналістів. А тому - Люди різних ідеологій поважайте інше бачення життя, не будьте ворогами, будьте друзями. Краще поганий мир ( як сьогодні) ніж хороша війна (вчора). Вчора Комуністи ніколи б не дозволили українським націоналістам такої маніфестації
kenzo _ 09.11.2008 04:36
Конкест, Солженицын, Суворов... Ппц, авторитеты, лол... Кстати, insurgent, почитайте, что Солженицын писал о голодоморе - для вас весьма познавательно)

npocmip: Да уж, теперь-то управляют не кухарки. И как вам результат? Хотите еще?))

Depp, VITER-8, chg: Марш уроки делать!
zaqzaq _ 08.11.2008 20:38
to_Deep
- Кацапи даремно зловтішаються, Україна все одно буде в НАТО.
Років через 20, разом з Росією. А поки-що втішайте себе бандерлоги.
insurgent _ 08.11.2008 19:02
Бедные оболваненные люди. Для них не существуют не только Конквест и Солженицын, но и Суворов и Солонин.
bahar _ 08.11.2008 12:59
Lew
Хто це ми?! Мій батько багато чого зробив для, як Ви кажете, наступних поколінь, але аж ніяк не був разом із ТАКИМИ людьми, хоча й був комуністом. Але й дітей своїх виховав СПРАВЖНІМИ патріотами, а не ось такими, легко сказати - нещасними людьми, а грубо - падлюками.
npocmip _ 08.11.2008 07:35
Життя прожити - не поле перейти : чого навчалися в дитинстві - того й набралися на старість ! Гадали , що кухарка може керувати державою - подивіться навколо і побачите , які наслідки такого керування .
Depp _ 07.11.2008 22:02
Кацапи даремно зловтішаються, Україна все одно буде в НАТО, та й для них від того лише користь. Ми можемо стати їхнім надійним тилом у майбутній російсько-китайській війні...