Адміністрація тролею: ми маємо всі документи, а демонтаж – рейдерство. Відео



Адміністратор тролею Олексій Гречко називає демонтаж тролею рейдерством, яке завдало багатотисячних битків.  

Про це він сказав у коментарі "Українській правді. Київ".

Він наголосив, що про демонтаж їх не попередили, самі роботи проводили під покровом ночі – о 4 ранку, а конструкцію нищили болгарками.

"Це був просто банальний рейдерський захват. На місці працювати печерські і дніпровські комунальники, які навіть між собою не мали погодження. Про демонтаж нас не попередили", - сказав Гречко.

На місце події тричі викликали поліцію, яка сказала, що у таких питаннях "не компетентна".

Наразі компанія SkyPark, яка облаштувала тролей через Дніпро, підраховує збиток.  

"Збиток зараз дуже важко оцінити. Дуже багато майна, чимало вдалося врятувати, бо коли ми приїхали і нас запустили на об’єкт, то ми найцінніші речі іноземного виробництва змогли врятувати. А багато майна не вдалося врятувати. Але вже зараз можна сказати, тут мова не про тисячі і не про десятки тисяч гривень – тут мова про більші суми", - сказав Гречко.

Він додав, що тролей, який працює з 2012 року, був успішний.

"А коли є успіх, то з’являються конкуренти. Наші юристи зараз вивчають документи, ми хочемо зрозуміти, хто за цим стоїть, бо коли приїхали репортери, то представники благоустрою почали втікати", - сказав Гречко.

Компанія SkyPark у facebook заявила, що має всі необхідні документи на цю конструкцію.

"SkyPark має всі документи, що підтверджують законність встановлення і функціонування Тролею над Дніпром. Сьогоднішні події стали для нас несподіванкою, але ми боротимемось", - йдеться в повідомленні.  

Гречко додав, що припис на демонтаж компанія отримували кожного року.

"Тоді ми на це реагуємо – ми йдемо до відповідних органів, показуємо пакет документів, тому те, що вони кажуть, що в нас не було документів – неправда", - сказав Гречко.

На уточнююче питання, яка ж дата стоїть на дозвільних документах, до якого числа тролей був законний, Гречко відповів:

"Я зараз не готовий сказати, бо у нас дуже багато документів – це не один документ, який дозволяє нам тут працювати. Є договори оренди, є договори експлуатації, дозволи від перевіряючих організацій, бо ми регулярно проходимо перевірки і Держгірпромнагляду і двох приватних компаній".  

Чи звертатиметься компанія до суду щодо пошкодження майна, наразі невідомо.

"Поки сказати не можу. Юристи  вивчають документи, коли вони дадуть свої висновки, ми зможемо говорити про наступні кроки", - сказав Гречко.  

Водночас представник благоустрою Дніпровського району Валерій (ім’я змінене – ред.) заявив, що демонтаж проводився законно, а майна не нищили.  

"Прийшли ми на основі розпорядження, ми мали документи, представники SkyРark попросили забрати свої речі, ми їх спокійно пропустили, вони винесли усе своє обладнання – камери, ролики. Троси забрав благоустрій. Їх зрізали і завантажили у вантажівку", - сказав він.

Валерій додав, що комунальники щоразу стикаються з рідного роду опором під час демонтажів.

"От цього разу SkyРark привів із собою неповнолітніх. Вони вилізли на вишку, кричали "ми не зліземо", "ми стрибнемо. Деякі були нетверезі. Один був навіть з ножем і кидався на представників благоустрою", - розповів представник благоустрою.

Організація Air Dreams Media зняла повалення тролею з висоти пташиного польоту.

Яке відомо, 4 березня у Києві демонтували тролей через Дніпро, що з’єднував Арку дружби народів і Труханів острів.

Голова Дніпровського району Петро Онофрійчук підтвердив, що тролей демонтували комунальники і запевнив, що власників конструкції попереджали неодноразово.

Ірина Балачук, Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ