Імовірними причинами руйнування Шулявського шляхопроводу стали корозія бетоноконсолі та рух вантажівок.
Про це на засіданні комісії Київради з питань транспорту, зв'язку та реклами заявив екс-гендиректор КК "Київавтодор" Олександр Густєлєв, повідомляє прес-служба Київради.
Він розповів, що естакада була побудована 1964 року, через 20 років її реконструювали, розширили смуги і відповідно збільшили транспортну частину.
У 2004 році фахівці ПАТ "Київсоюзшляхпроект" визнали обмежено-працездатний стан шляхопроводу. А у 2005 і 2007 роках сталися дві масштабі пожежі.
"Останнє масштабне дослідження шляхопроводу було у 2013 році. На мосту з того часу проводились сезонні осінні і весняні обстеження. Останнього разу вони проводились у квітні і листопаді 2016 року", - зазначив Густєлєв.
Він додав, що після обвалу підприємство "Мостовий центр" провело випробування придатності естакади для подальшої експлуатації.
"Статичні навантаження показали, що великої зміни у конструкції не сталось, єдине – лише у місці обвалу. Це консолі, що є пішохідними технічними тротуарами. Вони складають 65-70 см. Це технічний тротуар для обслуговування шляхопроводу. Ніколи він не був для пішоходів", - розповів Густєлєв.
Наразі, за його словами, за Шулявським шляхопроводом відбувається щоденний постійний нагляд. Також заборонено рух великовагового транспорту.
Як відомо, ввечері 27 лютого у Києві частково обвалився Шулявський міст. Люди не постраждали.
Кличко звільнив свого заступника з питань транспортної інфраструктури Іллю Сагайдака і просить президента звільнити голову Солом’янського району Максима Шкуро у зв’язку з обвалом Шулявського моста.
Директор КК "Київавтодор" Олександр Густєлєв, заступник мера Києва Ілля Сагайдак та голова Солом’янського району Максим Шкуро написали заяви на звільнення у зв’язку з обвалом Шулявського мосту.
14.11.2017, 14:56 Сергій Огородник |
13.11.2017, 11:59 Олександр Вовченко |