Столична влада не давала жодних дозволів на розміщення кафе у Будинку профспілок і звернулася до правоохоронців, щоби вони вжили відповідних заходів.
Про це заявив мер Києва Віталій Кличко 5 квітня, повідомляє прес-служба політика.
"Будинок профспілок не є комунальною власністю Києва. Жодних дозволів на розміщення кафе у Будинку профспілок київська адміністрація не давала. Якщо немає дозволів – ми звертаємося до правоохоронних органів, щоби вони відреагували", – зазначив Кличко.
Мер підкреслив, що київська адміністрація працює виключно в рамках закону і вимагає від кожного, хто хоче займатися бізнесом у Києві, також дотримуватися правил.
Тризуб на фоні горілки. 1 квітня відбулось офіційне відкриття кафе - з алкоголем і концертом. Фото з facebook "Каратєль" |
"Я виходив з пропозицією, що в Будинку профспілок потрібно зробити музей Майдану. Ця будівля була серцем Майдану, там багато подій відбувалося, там розміщувався штаб. Мені здається, це гарна ідея", – сказав Кличко.
Як відомо, 1 квітня у приміщенні Будинку профспілок в Києві відкрився заклад "Каратєль", розрахований на тих, хто брав участь в АТО.
Восени 2015 року у Будинку профспілок вже відкривався ресторан мережі L’kafa, проте активісти виступили проти.
У березні на місці скандального кафе російської мережі "L-Kafa" у Будинку профспілок відкрили новий заклад – "Кафе на Майдані".
У Держархбудінспекції запевнили, що не реєстрували жодних документів на реконструкцію приміщень Будинку профспілок під заклад громадського харчування.
У КП "Київреклама" запевнили, що вивіска на кафе розміщена незаконно.
У КМДА наголосили, що і саме кафе працює незаконно.
11 березня Державна архітектурно-будівельна інспекція розпочала перевірку законності експлуатації приміщення в Будинку Профспілок під кафе.
15 березня столична влада заявила, що змушена буде обмежити доступ відвідувачів до кафе у Будинку профспілок, оскільки цей заклад є аварійним.
24 березня комунальники демонтували незаконну рекламну вивіску "Кафе на Майдані" у Будинку профспілок.
Українська правда. Київ