Постійна адреса публікації: http://kiev.pravda.com/news/564ca4344e39b/
Українська правда
Київ

У Києві відновилось скандальне будівництво біля "Софії" - активісти. ФОТО

18.11.2015  17:15


На скандальному будівництві у буферній зоні "Софії Київської" по вулиці Гончара, 17-23 активізувались будівельні роботи.

Про це у facebook пише активістка Ірина Нікіфорова.

"Судячи з усього, забудовників з Гончара, 17-23 результати виборів до Київради влаштовують повністю. Сьогодні зранку приїхала партія робітників, уже працює будівельний кран. Рекомендації ЮНЕСКО ігнорують і вони, і київська влада", - написала вона 17 листопада.

Судя по всему, застройщиков с Гончара, 17 - 23 результаты выборов в Киевсовет устраивают полностью. Сегодня с утра приех...

Posted by Ирина Никифорова on 17 листопад 2015 р.

18 листопада, за словами Нікіфорової, роботи тривають.

"Щось вивантажують за допомогою крана (це вже другий активізувався). Робітники як і раніше ховаються", - написала активіст.

Свежие фото с Гончара. Что-то выгружают при помощи крана (это уже второй активизировался). Рабочие по-прежнему прячутся....

Posted by Ирина Никифорова on 18 листопад 2015 р.

Як відомо, будівництво житлового комплексу із приміщеннями суспільного призначення та вбудованим паркінгом на вулиці Гончара, 17-23 веде "Інвестиційно-будівельна група".

У травні 2010 року Київрада зобов'язала компанію "Інвестиційно-будівельна група" зупинити будівництво на цій ділянці.

У квітні 2-12 року Госпсуд Києва скасував землевідвід під будівництво на Гончара, 17-23, яке відбувається практично впритул до стін собору Софії Київської, і викликає занепокоєння в ЮНЕСКО.

Наприкінці 2012 року Апеляційний госпсуд залишив у силі рішення госпсуду, тим самим підтвердивши визнання недійсним договору купівлі-продажу цієї земділянки.

У червні 2013 року Київська адміністрація та прокуратура Києва звернулись до Вищого госпсуду визнати недійсним договір купівлі-продажу земельної ділянки на вулиці Гончара, 17-23, біля Національного заповідника "Софія Київська".

20 березня 2014 року Окружний адміністративний суд постановив стягнути з ТОВ "Інвестиційно-будівельна група" 170 тисяч гривень за те, що компанія проводила будівництво без дозволу на проведення робіт від Міністерства культури України.

У липні 2015 року ЮНЕСКО поставило вимогу знизити поверховість висоток у буферній зоні Софії Київської та Києво-Печерської лаври, демонтувавши незаконні поверхи.

Як відомо, на другий день після виборів мера Києва відновилося скандальне будівництво на вулиці Микільсько-Слобідській, яке веде депутат від "УДАРу-Солідарності" Максим Микитась.

Українська правда. Київ 

© 2008-2018, Українська правда - Київ
Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на сайт.