50 протестувальників проти будівництва на вул. Микільсько-Слобідській у Дніпровському районі Києва пікетують будівлю Київської адміністрації.
Про це повідомляють "Українські новини".
На акції протесту присутні депутати Верховної Ради з міжфракційного об'єднання "Кияни".
За словами депутата Ради Борислава Берези, раніше на території будівництва депутати встановили громадські приймальні у вигляді наметів.
Намети перешкоджали в'їзду техніки на будмайданчик і висловлювали протест громадськості проти будівництва.
Береза стверджує, що невідомі особи, молоді люди спортивної зовнішності знищили намети в ніч на 20 липня.
Депутати мають намір встановити свої приймальні біля будівлі Київської адміністрації і розпочати безстрокову акцію протесту, поки будівництво буде продовжуватися.
Як відомо, скандальне будівництво комплексу "Сонячна Рів'єра" на Микільській Слобідці, яке веде Державна будівельна корпорація "Укрбуд" і депутат від "УДАРУ" Максим Микитась, триває уже рік – в одній з веж вивели десять поверхів.
Місцеві мешканці неодноразово влаштовували акції протесту на будівництві. 4 лютого люди палили шини.
А 1 квітня під час протесту проти новобудови правоохоронець отримав поранення.
23 квітня Кличко попросив прокуратуру перевірити документи на будівництво на Микільській Слобідці.
Згодом з'ясувалося, що за скандальним будівництвом на Микільській Слобідці стоїть Вадим Столар .
Активісти і місцеві мешканці наголошують: будівництво ведеться з порушеннями. Зокрема, щоб надати легальних форм будівництву в забороненій 100-метровій зоні Дніпра, було створено висновок "Інституту Генерального плану міста Києва" – про те, що насправді це не берег "великої ріки" Дніпро, а лише "середня річка" Десенка, і захисна смуга тут становить тільки 50 метрів.
У Патріаршому соборі, що на вулиці Микільсько-Слобідській, біля якого ведеться скандальне будівництво житлового комплексу, з’явились тріщини.
У квітні Київський апеляційний господарський суд заборонив будівництво на вул. Микільсько-Слобідській у Дніпровському районі Києва. Однак 9 червня цей же суд скасував цю заборону.
Наразі, за даними місцевих мешканців, роботи на будівництві тривають.
"Укрбуд" обіцяв провести реконструкцію прибережної зони відпочинку, щоб уникнути конфліктів із громадськістю.
Також компанія запевнила, що має намір передати землю біля Патріаршого собору у дар церкві і допомогти храму, який після скандальної забудови пішов тріщинами, з ремонтом.