У Кличка розповіли, як правильно відпочивати на воді



Фото mama.ua

Столичні фахівці закликають киян дотримуватися правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах. Дорослих просять постійно контролювати дітей у воді.

Про це  повідомляє сайт міської влади.

Столичним мешканцям нагадують, що відпочивати на воді потрібно лише у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях, у світлу пору доби,  за безвітряної погоди і температурі води – не нижче +18° С.

"Перед купанням рекомендується пройти огляд лікаря. Після прийняття їжі купатися можна не раніше, ніж через 1,5-2 години. Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води", - йдеться в повідомленні.

У воді рядять знаходитись не більше 15 хвилин, а після купання не приймати сонячні ванни, а відпочити в тіні.

"Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів. Перед тим, як стрибати у воду, переконайтеся в безпеці дна і достатній глибині водоймища. Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно", - наголошують фахівці.

Кататися на човні (малому плавзасобі) дозволяється тільки після отримання дозволу та реєстрації у чергового човнової станції.

Водночас забороняється купатися в місцях, які не обладнані для купання людей, залазити на попереджувальні знаки, буї, бакени, стрибати у воду з човнів, катерів, споруджень, не призначених для цього, пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів.

Також не модна використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інше знаряддя, не передбачене для плавання.

"Забороняється вживати спиртні напої під час купання. Забруднювати воду і берег (кидати пляшки, банки, побутове сміття і т.д.), прати білизну і одяг у місцях, відведених для купання. Підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання", - наголошують фахівці.

Також киян закликають не допускати у воді ігор, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг, не подавати помилкових сигналів небезпеки, не дозволяти дітям, що не вміють плавати, заходити в воду глибше, ніж до пояса та не дозволяти дітям купатися без супроводу дорослих.

Як відомо, Київська адміністрація виділила КП "Плесо" 8 мільйонів гривень на благоустрій пляжів.

25 травня на столичних водоймах загинули двоє людейЗокрема, одна дитина.

Станом на 25 травня 9 пляжів Києва отримали санітарні паспорти.

Українська правда. Київ  

 

 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ