Коментарі - 39
krasota _ 15.04.2015 00:12
Dmytro Nesterenko:
треба висунути мешканцям ультиматум-або вони видають тих, хто спалив притулок, або очепити село автоматниками та спалити вщент, а його мешканці хай ідуть по людях, як це зробили гітлерівці з Хатинню в 40-х роках минулого століття...
Сначала проверку хозяев притулку с аудитом, а потом автоматникив
krasota _ 15.04.2015 00:10
там еще надо ревизию того приюта провести. Это еще тот "бизнес". Возможно проверочка из Италии намечалась проверить СНиПы и нормы постройки приюта и соответствия освоенных денег. Деньги потрачены, вольерчики открытые на улице в поле, не соответствующиее никаким нормам. Короче, операция "Ы". Мой вывод таков.
Поки не зроблять правильної законодавчої бази: обов язкове чіпування тварин; гуманне! присипляння тварини при неможливості знайти їй новий дім; лійензування розвення тварин (цуценята, кошенята тощо) - нема про що говорити. Винні у загибелі тварин - притулок. Немає на що протипожежні заходи облаштовувати чи немає камер спостереження - нема чого цим займатися. Проте дуже мало хто це розуміє. Потрібно мабуть якісь курси проводити для собачих благодійників. Тому, що все що вони роблять призводить до розмноження бездоглядних тварин і знущання над ними, напиклад спалення живцем
Angela Horpynchuk _ 14.04.2015 20:43
shustro.live:
Навмисний підпал ніхто не виправдовує, але чи він був? Чого клясти людей, і то всіх підряд?
Angela Horpynchuk _ 14.04.2015 20:02
Олег Барабаш:
Angela Horpynchuk:
"...палять для доброго випасу худоби". Інколи надто "містичні" вірування дуже шкодять. Вірити, що торішню траву треба палити, щоб нова краще росла - це гра у "чорного кота" з везінням. Так само можна сказати, що той трав'яний настил підпалив "благодатний" вогонь.
І я проглянула Ваш профіль. Але Ви помиляєтеся щодо мене.
shustro.live _ 14.04.2015 17:03
Angela Horpynchuk:
shustro.live:
А підпал травяного настилу - це не злочин? А підпалювали часом не для того, щоб спалити притулок? А про те, що міліції ніколи нічого не відомо, ми і так давно знаємо...
Ні, селяни зазвичай палять для доброго випасу худоби.
Анжело, підпал траявяного настилу ЗОБОРОНЕНИЙ незалежно від того, робиться це для випасу худоби чи для чогось іншого, тому що при згорянні трави гине все живе, що є в верхньому шарі грунту від мікрофлори до зайців і т.д. Так що не потрібно виправдовувати цих сільських виродків. А скільки лісу при цьому згоряє - лише для того, щоб якась гнида свою корову випасала один місяць.
левко _ 14.04.2015 16:56
Ще раз повторюю: коли будуються такі об"єкти потрібно СТО раз відміряти і один раз збудувати. Дуже розумним бажаю поселити у себе в квартирі, чи будинку по дві -три собаки і прибиратиза ними лайно і слухати їхнє виття. Грантоїди тупо вкрали бабло, купили голову сільраду, збудували в селі собачий ср\ч - і ось результат...
Роман Сидорчук _ 14.04.2015 16:39
Ублюдки из боевиков таки добрались... Кто-то следит вообще за пропускными пунктами?
Иван Безрукий:
Ненависть - страшное чувство, оно разрушает. Осторожнее высказывайся!
Tatyana Poletayeva _ 14.04.2015 16:12
Иван Безрукий:
дебил ... такие и бывают безрукими.. потому что безмозглые и злые. Зло возвращается.