Міліція розігнала торговців з-під метро "Печерська" та "Арсенальна". ФОТО


Столичні правоохоронці разом з представниками Печерської райадміністрації звільнили від стихійної торгівлі території біля станцій метро "Печерська" та "Арсенальна".

Про це повідомляє сайт Головного управління міліції Києва.

Правоохоронці наголосили, що "докладають максимум зусиль, аби привести до ладу вулиці та переходи, які облюбували прихильники торгівлі "з рук".

У міліції відзначили, що хаотична торгівля не тільки створює багато незручностей для киян, а й становить небезпеку.

"Згідно з нормами заборонено встановлення МАФів ближче, ніж за 20 метрів від виходів з метро, перехресть, зупинок громадського транспорту та в зелених зонах. Однак, щоб ці ринки зникли, необхідно, аби люди відмовилися від придбання будь-чого у місцях несанкціонованої торгівлі", - підсумували у міліції.

У міліції похвалилися, що прогнали торговців з "Арсенальної". Фото ГУ МВС у Києві 

Як відомо, попри обіцянки Кличка очистити Київ від МАФів за 8 місяці роботи в мерії зробити це йому не вдалося. 

Кіоски, які показово демонтують комунальники, часто за кілька днів повертаються на звичні місця. Так, зокрема, відбувається біля станції метро "Арсенальна".

Також у січні 2015 року підприємливі торговці навіть спиляли обмежувальні стовпчики на Арсенальній площі, щоб мати змогу спокійно заїжджати на автомобілях, з яких ведеться торгівля. 

Раніше повідомлялося, що частина демонтованих у центрі ларьків переїхали на столичні пляжі. 

А на Ленінградській площі та на майданчиках біля метро "Дарниця" їх кількість постійно зростає. 

Наприкінці вересня 2014 році у столиці запрацював інтернет-портал, який покликаний впорядкувати розміщення кіосків. Система має на меті викорінити корупцію, спростить процедуру оформлення документів щодо сплати пайової участі та зробити відкритими відомості про кіоски та їх власників для всіх.

Як повідомлялося, після призначення мером столиці Кличко заявив, що хаотична торгівля має бути припинена, а ті, хто "кришує" такий бізнес – покарані. 

Згодом мер Києва заявив, що ларьки у столиці кришує міліція, прокуратура та районні чиновники.

У свою чергу голова КМДА Володимир Бондаренко відзначив, що народні депутати від партії "УДАР" мають по 500 і більше кіосків у столиці.

За словами екс-депутата Київради Олексія Давиденка, власники столичних ларьків щомісячно сплачують близько 5 мільйонів доларів у кишені прокурорів і міліціонерів, які їх "кришують".

Після цього Кличко заявив, що має намір вивести з тіні кошти, які власники кіосків сплачують у кишені прокурорам і міліціонерам за "кришування".

На засіданні 4 вересня Київрада визначила обсяг пайових внесків для власників МАФів. Столична влада очікує отримати 40-100 мільйонів гривень від сплати пайової участі власниками МАФів. 

А на засіданні 25 грудня Київрада затвердила порядок розміщення тимчасових споруд.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ