"Київенерго" проігнорувало Кличка: у Києві досі десятки будинків без води і тепла



Фото stakhanov.org.ua

Станом на 3 листопада у Києві без опалення залишається 53 будинки, без гарячого водопостачання — 136 будинків.

Про це повідомляє сайт "Київенерго".

Тепло і гаряча вода відсутні внаслідок пошкоджень на теплових мережах, що знаходяться на балансі "Київенерго", йдеться в повідомлені.

Водночас, як повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, загалом у Києві відключені від опалення та води 307 споживачів.

Зокрема, внаслідок пошкодження мереж без опалення 145 комунальних будинків  (Голосіївський - 5, Оболонський - 18, Печерський - 1, Подільський - 25, Святошинський - 16, Солом'янський - 26, Шевченківський - 54).

"Відсутнє гаряче водопостачання внаслідок пошкодження, випробування мереж у 260 житлових будинках, з них 202 аварійні (Голосіївський - 5, Деснянський - 4, Дніпровський - 8, Оболонський - 68, Печерський - 4, Подільський - 34, Святошинський - 47, Солом'янський - 45, Шевченківський - 45). Відсутня холодна вода внаслідок поривів у 2 будинках комунальної власності у Печерському районі", - написав Бондаренко у Facebook.

Як відомо, міська влада надала доручення "Київенерго" до 2 листопада ліквідувати усі аварії на тепломережах Києва.

Разом з тим, кияни почали перекривати вулиці, вимагаючи увімкнути опалення у їхніх будинках.

Щоліта "Київенерго" проводить випробування мереж, щоб уникнути аварій і поривів в опалювальний період. У цей час споживачі не мають гарячої води. Випробування, за графіком, мають тривати два тижні, однак традиційно затягуються. Часто жителі столиці не мають гарячої води упродовж 40 і більше днів влітку.

Як відомо, гендиретор "Київенерго" Олександр Фоменко запевняв, що роботи з підготовки міського господарства до зими будуть завершені до 15 вересня.

У КМДА заявили, що станом на 1 вересня підготовчі роботи у столиці до осінньо-зимового періоду виконані на 80%.

"Київводоканал" 9 жовтня прозвітував, що завершив планову підготовку споруд та об’єктів до роботи упродовж осінньо-зимового періоду.

28 жовтня міська влада закликала киян не зловживати обігрівачами та утеплити квартири.

29 жовтня у мерії заявили, що весь Київ уже з теплом.

Як відомо, у вересневих платіжках на компослуги киянам нарахували по 22 кубічні метри холодної води на кожну зареєстровану у квартирі особу.

З 1 липня у Києві гаряча вода подорожчала більш ніж на 70%, а холодна - на 130%. Також з 1 липня зросла вартість теплопостачання Києва і квартплата (на 90%)

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ