Гендиретор "Борисполя" не витримав тиску і подав у відставку



Гомболевський. Фото kbp.aero

Гендиректор державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" Сергій Гомболевський 18 вересня прийняв рішення про дострокове припинення трудового контракту.

Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

У прес-службі нагадали, що Гомболевський був призначений на посаду директора летовища 31 березня 2014, має 17-річний досвід роботи на авіаційних підприємствах, з них 15 років - в аеропорту "Бориспіль".

За час роботи Гомболевського на посаді гендиректора, було забезпечено обслуговування добового плану польотів, впроваджено додаткові заходи безпеки та види контролю,  у повному обсязі виплачувалась зарплата та всі види соціальних виплат, відзначили у прес-службі.

"З квітня 2014 на перших осіб "Борисполя" певними бізнес-структурами, які мають прямий інтерес до підприємств авіаційної галузі, здійснювався цілеспрямований тиск на керівництво", - йдеться в повідомленні.

В аеропорту переконані, що зовнішній тиск має на меті дестабілізувати роботу підприємства. 

Як відомо, прем'єр Арсеній Яценюк доручив міністру інфраструктури Максиму Бурбаку визначитися, чи відповідає займаній посаді керівник аеропорту "Бориспіль".

Окружний адміністративний суд Києва 4 серпня відкрив провадження в адміністративній справі проти Міністерства інфраструктури відносно призначення Сергія Гомболевського гендиректором аеропорту "Бориспіль". Справа буде розглядатись 14 серпня.

Гомболевський був призначений на посаду 31 березня 2014 року.

Як відомо, 9 липня Мінінфраструктури заявило, що під час перевірки фінансово-господарської діяльності аеропорту "Бориспіль"  за 2011 – 2014 рік були виявлені численні порушення.

Водночас, за словами заступника міністра інфраструктури Петра Пінкаса, зловживань нинішнім керівництвом підприємства зафіксовано не було.

Наприкінці червня перевізники заявили, що підозрюють керівництво "Борисполя" у корупції. Мовляв, керівництво аеропорту хоче передати автомобілі таксі колишньої державної служби "Sky Taxi" "своїм людям". Тоді перевізники запевняли, що інформація про конкурс приховувалась, а умови їм виставляли "нереальні, безпідставні та необґрунтовані".

Згодом "Бориспіль" оголосив, що відкритий конкурс на право оренди автомобілів Sky Taxi відбудеться 1 липня. Однак конкурс не відбувся через недостатню підготовленість потенційних учасників заявленим умовам конкурсу.

У вересні у ЗМІ з'явилися повідомлення про, що Sky Taxi перейшло до рук людей кума Пшонки.

Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" є найбільшим аеропортом України і забезпечує понад 57% пасажирських авіаперевезень України.

З "Борисполю" понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення більш ніж на 100 маршрутах по всьому світові.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ