У Кличка обіцяють спростити процедуру встановлення кіосків



Фото з сайту КМДА

Міська влада має намір максимально спростити процедуру подання документів на встановлення тимчасових споруд. Термін отримання необхідних паперів скоротиться до 5-7 днів.

Про це в інтерв’ю газеті "Хрещатик" заявив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Андрій Вавриш.

"Фундаментальна позиція, яка зараз запроваджується, – це опрацювання заявки і документів, які надаються підприємцем, за допомогою спеціального інтернет-порталу впорядкування тимчасових споруд. Така можливість завдяки ресурсам містобудівного кадастру буде надана", – зазначив він.

Чиновник запевнив, що підприємцям не доведеться "тричі подавати заявку і чекати 21 день, доки оформлять дозвільні документи".

"Достатньо буде витратити лише 15 хвилин роботи за комп’ютером і за 5-7 днів підійти до дозвільного центру, щоб забрати вже підписані оригінали документів. А тим часом підприємець може сплатити внесок пайової участі", – сказав Вавриш.

Водночас, за його словами, попри те, що зараз сплачувати внесок пайової участі можуть усі, найближчим часом влада визначить зони обмежень, де договори на оплату пайової участі не укладатимуть.

"Від самого початку ми не дозволимо сплачувати внесок пайової участі тим торговельним спорудам, які розташовані ближче 20 метрів від виходів зі станцій метро та підземних переходів. Це майже 1000 торговельних кіосків та споруд", - сказав Вавриш.

У подальшому, за його словами, буде обмежено розміщення МАФів біля перехресть і зупинок громадського транспорту, дошкільних закладів, шкіл, муніципальних установ та лікарень.

Як відомо, попри обіцянки Кличка очистити Київ від МАФів за 3 місяці роботи в мерії зробити це йому не вдалося. 

Кіоски, які показово демонтують комунальники, за кілька днів повертаються на звичні місця. Так, зокрема, відбулося біля метро "Арсенальна". Повернулися торговці і на метро "Чернігівська" та "Палац Україна". 

Низка демонтованих у центрі ларьків переїхали на столичні пляжі. 

Як повідомлялося, після призначення мером столиці Кличко заявив, що хаотична торгівля має бути припинена, а ті, хто "кришує" такий бізнес – покарані. 

Згодом мер києва заявив, що ларьки у столиці кришує міліція, прокуратура та районні чиновники.

У свою чергу голова КМДА Володимир Бондаренко відзначив, що народні депутати від партії "УДАР" мають по 500 і більше кіосків у столиці.

За словами екс-депутата Київради Олексія Давиденка, власники столичних ларьків щомісячно сплачують близько 5 мільйонів доларів у кишені прокурорів і міліціонерів, які їх "кришують".

Після цього Кличко заявив, що має намір вивести з тіні кошти, які власники кіосків сплачують у кишені прокурорам і міліціонерам за "кришування".

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ