У метро за день сталося три надзвичайні події


14 серпня о 14:01 метрополітен призупиняв рух поїздів на Куренівсько-Червоноармійській лінії через потрапляння пасажира на колію станції "Палац "Україна".

Про це повідомляє сайт підземки.

"Для вилучення пасажира знімалась напруга з контактної рейки. Водночас, було оперативно організовано круговий рух поїздів від станції "Героїв Дніпра" до станції "Олімпійська" та від станції "Теремки" до станції "Либідська". На час призупинення руху поїздів зачинялась станція "Палац "Україна"", - йдеться в повідомленні.

Після вилучення пасажира о 14:25 рух поїздів на Куренівсько-Червоноармійській лінії було відновлено.

Причини та обставини випадку наразі з’ясовуються.

Крім того, 14 серпня було закрито для пасажирів станції "Вокзальна" (з 13.25 до 14.22) та станцію "Поштова площа" (з 13.30 до 14:24) у зв’язку з повідомленням про загрозу вибуху.

Правоохоронці провели перевірку на станціях. Вибухонебезпечних предметів не виявлено. 

По обіді рух потягів відновили. 

Як відомо, у Києві останнім часом зросла кількість анонімних повідомлень про замінування різних установ.

Так, 13 серпня аноніми протягом півтори години здійснили п’ять повідомлень про мінування у різних районах міста.

12 серпня невідомий повідомив про замінування станції метро "Вокзальна".

7 серпня до столичної міліції надійшло 5 повідомлень про замінування.

27 липня столична міліція отримала три анонімних повідомлення про те, що в Святошинському, Голосіївському та Оболонськомурайонах столиці заміновано три різних об’єкта.

25 липня невідомий заявив про замінування станції "Вокзальна" Київського метрополітену та "5 каналу". 

Лише за один тиждень (14-20 липня) Київ "мінували" більше 30 разів. 

Зокрема, вранці 17 липня "5 канал", що належить президенту Петру Порошенку, призупинив мовлення через чергове повідомлення про замінування.

16 липня невідомий повідомив про замінування торгових центрів "Магелан" та "Атмосфера", що у Голосіївському районі столиці.

15 липня "5 канал" вже тимчасово призупинив мовлення через повідомлення про мінування. Міни не знайшли. Водночас СБУ затримала особу, яка повідомила про "замінування".  

14 липня вибухівку шкали одразу у кількох торгових центрах столиці.  

4 липня в офісі та ефірній студії "5 каналу" також шукали вибухівку через анонімне повідомлення.

Мер Києва Віталій Кличко навіть записав відеозвернення до киян, де закликав усіх бути пильними і серйозно ставитися до власної безпеки.

"Повідомляйте про підозрілих осіб, не будьте байдужими і реагуйте на події навколо себе. Зразу телефонуйте в міліцію", - сказав мер. 

За словами прокурора Києва Сергія Юлдашева, аноніми, які повідомляють про мінування у Києві об’єктів громадського користування, намагаються посіяти паніку в столиці, дехто з них телефонує зі сходу країни. 

Як повідомлялося, кожне псевдомінування обходиться держбюджету у 30 тисяч гривень. За неправдиві повідомлення про замінування чинним законодавством передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

Крім того, анонімні дозвонювачі оплачують всі витрати, пов'язані з виїздом відповідних служб і можливі збитки.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ