У Києві відновили рух автобуса №24


З другої половини дня 11 серпня відновлено роботу автобусного маршруту №24 "Музей Великої Вітчизняної війни – площа Льва Толстого".

Про це заявили у КП "Київпастранс", повідомляє прес-служба КМДА.

Таке рішення прийнято у зв’язку з відновленням руху автотранспорту на вул. Хрещатик.

"Роботу автобусів буде організовано за постійною схемою руху та відповідним режимом роботи", -  відзначили у підприємстві.

Як відомо, у 7 серпня на Хрещатику комунальники розпочали прибирати завали і барикади. Мешканці наметового містечка у відповідь почали чинити спротив і палити шини.

У результаті також закривали на вихід станцію метро "Майдан Незалежності". 

Згодом сутички стихли, бо комунальні служби у центрі Києва перегрупувалися і трохи відступили. Водночас в резутаті протистояння кілька силовиків отримали поранення.  

Також постраждали 4 комунальників- двоє з них серйозно (одному проломили голову, іншому зламали руку). У КК "Київавтодор" викрали 7 одиниць техніки, 4 одиниці розтрощили битами.

Кличко звернувся з вимогою до начальника столичної міліції захистити працівників комунальних служб, які прибирають на Хрещатику.

Згодом стало відомо, що правоохоронці затримали дві диверсійні групи на Майдані Незалежності: в одної були гранати, а в іншої, яка приїхала на авто з російськими номерами, - гранатомет.

Пізніше Кличко заявив, що на Майдані Незалежності було вилучено велику кількість вогнепальної зброї, а також російські паспорти і рублі.

8 серпня люди, які досі перебувають на Майдані Незалежності в Києві,вирішили звільнити вулицю Хрещатик і зробити її відкритою для руху транспорту.

По обіді 8 серпня біля Українського дому у центрі Києва стався вибух.Поранення отримали дві людини, їх забрала "швидка".

9 серпня на толоку вийшов Кличко. Однак прибирання барикад, наметів та конструкцій наштовхнулося на спротив залишенців Майдану.

Також 9 серпня на Майдані Незалежності вибухотехніки знайшлисаморобний вибуховий пристрій, начинений осколками та більше 60 пляшок із "коктейлями Молотова".

Станом на 15.00 9 серпня проїжджу частину вул. Хрещатик було повністю звільнено.

10 серпня у центрі міста працювали близько 500 комунальників та 200 киян, а міліція збирала гільзи та гранати.

11 серпня на Хрещатику та всіх прилеглих вулицях, крім Інститутської,відновлено автомобільний рух.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ