У Києві рве труби, бо мешканці менше миються і ходять в туалет?



Фото moydom55.ru

"Київводоканал" побачив пряму залежність між кількістю споживання води киянами і поривами водопровідних і каналізаційних мереж.

Як повідомляє прес-служба водоканалу, за дев'ять місяців 2011 року мешканці Києва спожили 235,3 мільйона м³ води, що на 13,6 мільйона м³ менше, ніж за аналогічний період 2010 року.

Загальний обсяг відведених стоків склав 218 мільйонів м³, що майже на 14 мільйонів м³ менше, ніж за дев'ять місяців минулого року.

У "Київодоканалі" додали, що тенденція до зменшення річного водопостачання та водовідведення спостерігається ще з 1991 року, коли споживання води у столиці сягнуло рекордної позначки, а потім почало різко знижуватися.

"Сьогодні це впливає, зокрема на збільшення кількості засмічень на каналізаційних мережах. Якщо раніше великі об'єми стічної води забезпечували швидке проходження нечистот в колекторах, то сьогодні зменшення її кількості не дозволяє належним чином розбавляти відходи, що призводить до їх накопичення і збоїв у системі водовідведення", - наголосили у водоканалі.

"Через зменшення водопостачання також почастішали випадки аварій на водопровідних мережах. Адже насосні агрегати "Київводоканалу" були розраховані на подачу значних обсягів води, тобто при зменшенні водорозбору населенням тиск у мережах нестабільний, що може бути причиною пошкоджень водопроводу", додали у прес-службі.

 

Так, за три квартали поточного року аварійні бригади "Київводоканалу" ліквідували 4 тисячі 370 витоків води, у тому числі з розриттям – 1 тисячу 788 пошкоджень, бригади каналізаційного господарства ліквідували 10 тисяч 424 засмічення на мережі.

Графіки прес-служби водоканалу 

У компанії наголосили, що кількість аварій зростає щороку, адеж мережі вкрай зношені.

Довідка.

Річне споживання води мешканцями столиці щороку зменшується:

1991 рік — 570,8 мільйона м³;

1997 рік — 552 мільйона м³;

2001 рік — 490,5 мільйона м³;

2006 рік — 406 мільйона м³;

2009 рік — 339,6 мільйона м³.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ