Яндекс назвав найбільш "аварійні" дороги Києва. ФОТО



Фото 24.ua

Найбільше аварій у столиці стається на Московському мосту, мосту Патона (на примиканні до проспекту Возз'єднання), проспекті Ватутіна, перетині проспекту Перемоги і вулиці Борщагівської.

Такі дані оприлюднила компанія Яндекс, яка упродовж березня-вересня досліджувала ділянки доріг, де упродовж доби стається найбільше аварій.

Згідно з дослідженням, яке спиралося на дані від мобільного додатка Яндекс.Карти, найбільше ДТП стається на транспортних розв'язках.   

Аварії й завантаженість доріг у Києві по днях тижня 

"Аварійно-небезпечні місця Києва — це великі перехрестя й розв'язки, з'їзди з магістралей і мостів — загалом, місця, де автомобілісти починають робити активні маневри. Крім того, багато аварій відбувається на мостах — як видно, на довгих вузьких смугах часто трапляються дрібні аварії.

 Аварії й завантаженість доріг у києві за часом доби

Вранці найбільш небезпечне місце — це Московський міст. У трійку найбільш аварійно-небезпечних входять також заїзд на міст Патона на лівому березі й розв'язка в районі метро "Осокорки" перед Південним мостом", йдеться в повідомленні.

У компанії додали, що їхнє дослідження спиралося на столичних водіїв, які повідомляли про аварії.

Карта найбільш аварійних ділянок вранці (з 7 до 12 годин) 

"Мобільні Яндекс.Карти надають водіям можливість попереджати один одного про різні дорожні події — за допомогою відміток на карті. Кожен будній день учасники руху з Києва залишають у середньому більше 130 міток про дорожні події. На підставі цих даних Яндекс виявив на вулицях Києва ділянки, де найчастіше стаються ДТП", йдеться в повідомленні.

Карта найбільш аварійних ділянок увечері (з 16 до 23 години) 

Також компанія прийшла до висновку, що кількість аварій пов’язана з часом доби і днями тижня.

"Так, чим більше заторів, тим більше користувачі мобільних Яндекс.Карт ставлять крапок, що повідомляють про ДТП. Найбільше міток про ДТП по п'ятницях. Це ж і найбільш завантажений день тижня", йдеться в повідомленні.

Також більше аварій стається у вечірню годину-пік, ніж у ранкову. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ