Тільки минулого тижня було два ДТП, в одному з них постраждало більше 10 пасажирів маршрутки, які досі знаходяться у лікарні.
Усього за 8 місяців цього року в аваріях загинуло двоє, а травми одержали 95 пасажирів.
Цього року Кабмін збільшив розмір страхової компенсації для постраждалих у пасажирському транспорті вдвічі - до 102 тисяч гривень на людину, от тільки вибити їх непросто.
Так, киянка Леся К. у 2008 році потрапила в ДТП у маршрутці, що їхала з Контрактової площі.
"Після аварії у мене була розірвана губа, вибиті передні зуби, струс мозку, на тілі гематоми. Але, як потім виявилося, у списку постраждалих мене немає", - розповіла Леся.
Дівчині таки вдалося вибити компенсацію зі страхової компанії, але на це в неї пішло два роки.
"Я ходила по всіх інстанціях, одержувала довідки, але чогось постійно не вистачало. Врятувала довідка, яку я одержала в Мінздоров'я про те, що мені робили кілька операцій. У підсумку мені заплатили 45 тисяч гривень, але я досі продовжую лікуватися", - розповіла Леся.
Ще важче домогтися якоїсь компенсації родичам загиблих. Так, за словами брата загиблого під колесами маршрутки "Київпастрасу", комунальне підприємство лише надало їм автобус на похорон. А водій, який збив хлопця, перебуваючи за кермом понаднормово, досі возить людей.
У ДАІ додають, окрім перевтомлених водіїв, за кермом громадського транспорту часто сидять нетверезі. Лише за останній рейд даішники спіймали двох п'яних водіїв і виявили 206 несправних машин.
![]() | 14.11.2017, 13:56 Сергій Огородник |
![]() | 13.11.2017, 10:59 Олександр Вовченко |