Про це він сказав в ефірі телеканалу "Київ" у понеділок, відповідаючи на питання, як знайти розумний компроміс між мешканцями і забудовниками.
"Треба прислухатись до людей. Якщо люди вважають, що такого будівництва тут не може бути і аргументують це, то влада повинна це підтримати. Так, до речі, вимагає і діюче законодавство. Саме це дозволяє нам сьогодні через суди скасовувати ці рішення і повертати перспективу розвитку, яку хочуть самі кияни", - сказав чиновник.
Відповідаючи на питання, як вдалося зупинити будівництво на Маяковського, Попов сказав:
"Ми влада. Якщо є влада, то до неї повинні прислухатись. Ми ніколи не робимо проти закону, я розумів, що за нашою позицією, за позицією киян стоїть закон. У будь-яких випадках ми будемо так чинити".
Водночас скандальне будівництво на Театральній, всупереч волі міської громади, яка кілька років протестує проти нього, зносити не будуть. За словами Попова, його навпаки добудують, щоб у ненависній киянам будівлі розмістити "Музей історії Києва".
"Я думаю, що відкриття музею буде у травні наступного року, напередодні дня міста. Я вважаю, що ці терміни абсолютно реальними. Є об'єктивна потреба - на жаль, наші музейні архіви зберігаються у таких умовах, що ми можемо просто їх втратити", - сказав чиновник.
Він додав, що двоє меценатів прийняли рішення викупити скандальну будівлю у забудовника і передати її місту. Імен цих благодійників Попов не назвав.
Як відомо, кияни упродовж багатьох років виступають проти будівництва на Театральній. Сам Попов багато разів називав будівлю незаконною і неодноразово обіцяв її знести.
Українська правда. Київ