Коментарі - 48
Zol _ 22.08.2011 12:30
До речі, а кримінальну справу відкрили про застосування сльозогінного газу і побиття людей камінням?
Zol _ 22.08.2011 12:29
Данєцким пацанам за парканом платять по 600 гривень у день за охорону незаконного будівництва. В тій місцевості будувати не можна - плавуни, всі навколошні будинки підуть тріщинами. Тим більше що будівлі стоятимуть вікна у вікна. Але поки Попка розбиратиметься, станеться як з будівлею на Театральній - вибудують і край. Панятія правлять бал. Що поробиш - країною керує банда!
23vbn _ 22.08.2011 10:11
і хто там більш неадекватний?
прийшли якісь люди почали ламати паркан. В кінці відео чітко видно як з газового балона бризкають по будівельникам.

Люди протистують проти беззаконня і бардака, і при цьому вибирають такі варварські та незаконні методи боротьби. Але бажають щоб з ними поводились цивілізовано.

Якщо я почну вибивати двері вашої квартири, гаражу, або ламати ваш парка Ви будете мирно спостерігати за цим?
kothyroc _ 21.08.2011 22:46
Правильно делают, что строят. Зачем в центре Троещины пустырь с собачьими какашками? Местные жители за эти годы могли засадить его деревьями и застаканить территорию под сквер. Тогда было бы сложнее строителям. А так, звыняйте, кто первый застаканил, то и прав. И хорошо, что там не будет этого безхозного поля
Построят, так же как это сделали на Оболони - дримтаун, дывосвит, метрополис, одно на другом налеплено.
неравнодушный1 _ 20.08.2011 23:45
В понедельник 22 августа в 19.00 на Троещине по адресу пр. Маяковского 46 состоится митинг против строительства. Приходите все кто не желает мириться с беззаконием!!!
MishaD _ 20.08.2011 14:12
что правда - то правда

Олександр Дядюк:
Виталий Власов:
"Моя хата скраю, ось головна біда і причина всіх проблем України" - все інше, в тому числі і ббеззаконня влади - то лише наслідки
Виталий Власов:
"Моя хата скраю, ось головна біда і причина всіх проблем України" - все інше, в тому числі і ббеззаконня влади - то лише наслідки
Виталий Власов _ 20.08.2011 11:08
rostov:
Согласен, что именно два дыбила,
... да и вообще если брать глубже, большинство киевлянинов сами по себе "Лохи",
в метро бумажник с кармана в кого-то вынимают, девушку оскорбляют,
все же по ходу видят но никто не вмешиваеться, всем нет дела...
"Моя хата скраю"...
Такими темпами донецкие вас скоро всех нагнут,
а вы будете звать милицию... Удачи
Andrey85 _ 19.08.2011 22:32
Zol:
З цією шушерою треба боротись їхніми ж методами. Вони -сльозогінний газ, у відповідь - коктейлі Молотова на палатки. За такої спеки кострик буде ще той!
Как сделать коктейль Молотова, здесь - http://www.youtube.com/watch?v=zm6kyO-SiJ0