Усе, що продають у таких магазинах, - звичайні поставки з Китаю й Туреччини, а конфіскатом речі називають, щоб швидше продати, пише "Сегодня".
Щоб купити казково дешеві і "якісні речі з Італії й Польщі" до магазинів поблизу станцій метро кияни займають черги з 7 години ранку.
Взуття там можна купити у середньому за 100-200 гривень, шкіряні черевики - максимум 400 гривень. Щоправда, чека в таких магазинах не вилають і попереджають - гарантії немає.
На пл. Космонавтів жіночі плаття, сорочки, штани коштують від 50 гривень, а біля метро "Печерська" торгують "конфіскованою" косметикою й парфюмом в десять разів дешевше, ніж у фірмових магазинах.
"Ці люди просто мають налагоджені поставки з Китаю, Туреччини дешевих товарів, підробок або аналогів дорогих брендових виробників. Ніяким конфіскатом там і не пахне. Митниця, конфіскуючи товар, зобов'язується зберігати його на своєму складі до рішення суду про те, що робити із продукцією. Суд вирішує, як реалізовувати товар, через аукціон або ж повертати власникові. І ви у великому магазині ніколи не довідаєтеся, яким чином товар отриманий", - кажуть у Держмитниці.
Продавці ж стоять на своєму: товар - якісний конфіскат.
"Усі речі дійсно конфісковані. Ким і коли - яка різниця. Це все Польща, Італія, Німеччина, хоча іноді є Туреччина й Китай. Але все якісне", - розповів власник магазину біля метро "Дарниця".
![]() | 14.11.2017, 13:56 Сергій Огородник |
![]() | 13.11.2017, 10:59 Олександр Вовченко |