Столичний водоканал заявляє, що для того, щоб вода у місті не пахла цвіллю і дустом, її треба доочищувати на вугільних фільтрах.
За відсутності таких споруд для видалення запахів застосовується обробка води пиловидним активованим вугіллям, яке додається безпосередньо у воду, повідомляє прес-служба водоканалу.
Саме тому "Київводоканал" звернувся до голови КМДА Олександра Попова з проханням посприяти у виділенні коштів на проект та установки для приготування та дозування водної суспензії пиловидного активованого вугілля, а також на створення місячного запасу реагенту для Дніпровської і Деснянської водопровідних станціях.
Також товариство надіслало пропозиції по застосуванню пиловидного активованого вугілля головному санітарному лікарю Києва та начальнику Головного управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА.
"Стан води поверхневих джерел водопостачання міста - річок Дніпро та Десна - постійно контролюється Санепідемстанцією та багатьма іншими екологічними організаціями. При цьому періодично виникає абсурдна ситуація, за якої міська СЕС вимагає від товариства пояснення з приводу відсутності попередження щодо погіршення якості води", йдеться у повідомленні.
Водночас у водоканалі додають, якби відповідні організації вчасно надавали результати аналізу води у річці Дніпро, то "Київводоканал" мав би можливість належним чином підготуватися до інтенсивнішого режиму очистки води та мінімізувати незручності для населення.
![]() | 14.11.2017, 13:56 Сергій Огородник |
![]() | 13.11.2017, 10:59 Олександр Вовченко |