Через конфлікт між "Київміськбудом" і "Київенерго" 150 родин опинились на вулиці



Влада відпочиває, а люди вже півроку на вулиці
Інвестори новобудови по вулиці Урлівській, 34а просять голову Київської адміністрації втрутитися в конфлікт між "Київміськбудом" і "Київенерго", який не дозволяє їм заселитися у будинок.

Відповідний лист Олександру Попову активісти передали ще три тижні тому.

За словами ініціативної групи інвесторів, суперечка пов'язана з майновими правами на трансформаторну підстанцію, яка повинна забезпечувати подачу електроенергії будинку.

"Через цей конфлікт 150 родин уже півроку не можуть вселитися в 100% готовий будинок (із ліфтами, що працюють, підключеним водопостачанням, обладнаною прибудинковою територією). Багато інвесторів будинку опинилися в тяжкім становищі, оскільки змушені орендувати житло, паралельно виплачуючи кредити, узяті на купівлю квартири на Урлівській, 34а", - йдеться в листі, переданому голові КМДА Олександру Попову.

Будинок є, а заселитися однаково не можна 

Інвестори нагадали, що зведення будинку і підведення до нього комунікацій було завершено ще на початку січня 2011 року. Загальні інвестиції майбутніх мешканців склали порядку 100 мільйонів гривень.

"При цьому будівництво, підключення й передача трансформаторної підстанції, через якої виник конфлікт, було профінансовано за рахунок коштів інвесторів, тобто було включено у вартість квартири", наголошують інвестори.

"Фінансові зобов'язання інвесторів перед "Київміськбуд" виконані в повному обсязі, хоча строки заселення в будинок постійно переносяться й дотепер точно не визначені. Багаторазово ми зверталися із проханням про допомогу до керівництва "Київміськбуду", але воно підтвердило нездатність вирішити питання заселення через проблему з підключенням будинку до електромережі", йдеться в листі.

Інвестори наголошують, що "Київміськбуд" вважає, що компанія виконала всі зобов'язання перед інвесторами відносно будівництва квартир і що основним винуватцем затримання з заселенням є компанія "Київенерго".

Однак, у "Київенерго" кажуть, що проблема з підключенням будинку до електромережі в першу чергу пов'язана з боргами й невиконаними зобов'язаннями будівельного холдингу.

"Місцева влада виявилася на даний момент нездатною впливати на діяльність "Київміськбуду", яка перебуває в комунальній власності міста. З моменту передачі офіційного звернення до голови Київської адміністрації пройшло вже три тижні. Дата заселення досі не озвучена", наголосили в ініціативній групі.

Як відомо, про проблему Попову нагадали 7 липня під час пафосного відкриття Русанівської набережної.

"Ми вам листа надіслали, ми інвестори. Ви знаєте нашу проблему Урловська, 34. "Київміськбуд" нас не заселяє. Ми шість місяців ждемо. Вирішіть, а от зараз ви у відпустку підете, а нам нема де жити", - просили Попова інвестори.

"Вирішимо, вирішимо", - сказав Попов і відразу ж пішов у відпустку.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ