Улітку, коли усі мешканці змушені два тижні, а часто й цілий місяць потерпати від відсутності гарячої води, жителям столиці підняли ціну на газ, пише "Комсомольська правда".
"Днями одержала квитанцію на оплату комунальних послуг і дуже здивувалася, коли в графові за газ побачила, що до звичних 39 гривень (у нас проживають п'ять людей) треба доплатити ще майже 17", - поскаржилася мешканка будинку №17 на вул. Теремківській Наталя.
Після десятої спроби додзвонитися, у ЖЕО №109 їй заявили,що оскільки в них два тижні не було гарячої води, то виходить, її гріли на газові й повинні платити за перевитрату.
![]() |
Додаткові гроші нараховують навіть тим, хто газом не користується. фото Комсомольської правди |
Те що у квартирі встановлений електричний бойлер на комунальників ніяк не вплинуло.
"Сказали лише, що такі правила і я повинна сплатити, інакше нарахують борг на наступний місяць і знижки на компослуги я вже не отримаю", - поскаржилася киянка.
У Головному інформаційно-обчислювальному центрі кажуть, що "подвоєний" тариф практикується досить давно, і ставлять його, керуючись старою постановою Кабміну.
Однак те, що багато людей для нагрівання води давно користуються електрочайниками або бойлерами, нікого не цікавить.
Член комісії Київради з питань ЖКГ Олександр Клюс вихід з ситуації бачить у встановленні лічильника.
"Якщо ж ви встановили у квартирі бойлер, а за газ надсилають усе більші рахунки, потрібно звернутися у свій ЖЕК з письмовою заявою, щоб вони не нараховували додаткову плату за газ на період відключень води. Комунальники повинні перевірити наявність підігрівача й перерахувати тарифи. Якщо це не допомагає, пишіть заяву й скаргу в районне управління ЖКГ, там просто зобов'язані будуть відреагувати й вирішити вашу проблему", - пообіцяв Клюс.
![]() | 14.11.2017, 13:56 Сергій Огородник |
![]() | 13.11.2017, 10:59 Олександр Вовченко |