Про це вона заявила в інтерв'ю ZN.UA.
Герега підкреслила, що, голосуючи за незаконне видалення землі, яку зараз прокуратура повертає у власність громади, вона не мала підстав не довіряти постійним комісіям з питань власності, землі, а в той час ще й архітектури. Окрім того, за її словами, рішення вивчалось і візувалось управлінням правової експертизи.
"Три комісії та управління не побачили порушень при їх підготовці. Я не мала підстав не довіряти висновкам профільних комісій, до складу яких входили представники різних політичних сил. Так само, як і з висновками юристів", - сказала секретар Київради.
Вона додала, що як звичайний депутат вона не мала інформації про людей, які насправді стояли за цими об'єктами.
"Їх прізвищ у проектах рішень не було. З'ясувати, що особа, яка отримує ділянку, підставна, депутат Київради не може, це тільки в компетенції правоохоронців. Мою увагу було приділено рішенням, які розглядала моя комісія - з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг", - зазначила Герега.
"Можливо, моя основна помилка в тому, що я довіряла своїм колегам-депутатам, які працюють у земельній комісії і в юридичному управлінні. Я отримала урок. Тому зараз маю намір глибоко і принципово вивчати кожне земельне питання", - сказала Герега, додавши, що має намір змінити думку киян про місцеву владу і депутатський корпус, яких "асоціюють лише з дерибаном".
"Я ніколи цим не займалася, і знаю дуже багатьох депутатів, які теж ніколи цього не робили", - підкреслила секретар Київради, додавши, що за два останніх засідання Київрада задовольнила близько 30 протестів прокурора, скасувала рішення щодо "Еліта-центру", де 600 постраждалим від афери, які не встигли подати документи, було відмовлено у допомозі.
За інформацією "Дзеркала тижня", Герега голосувала "за" всі рішення про виділлення землі на скандальній сесії 1 жовтня 2007 року.
![]() | 14.11.2017, 13:56 Сергій Огородник |
![]() | 13.11.2017, 10:59 Олександр Вовченко |