Коментарі - 11
pro100oleg _ 16.11.2011 14:15
Я думав, що тільки Целовальник з глузду з'їхав, а виявляється, архітекторів просто косить якась епідемія. Вони справді хочуть зробими Європейську пл. пішохідною з боку Хрещатого парку? Навіть без тунелю для транспорту?
А колумбійські архітектори справді хочуть, щоб Дніпро вздовж правого берега заріс комишами і плавнями? невже заради цього прибрали дебаркадери? і вважають, що туди ходитимуть на прогулянки?! Навіть Скоричка з її ідеєю нікому не потрібного ТЦ на схилі, що на місца ринку "Рибалка" у порівнянні з ними вже не виглядає повною маразматичкою. Єдине, що заслуговує хоч на якусь увагу - це перехід до Володимирської гірки та Андріївської церкви
pro100oleg _ 16.11.2011 13:27
hoodlum:
Шо за "громадські вбиральні"? - Ніфіга не розумію.
"громадські вбиральні" = громадські cральні
hoodlum _ 01.06.2011 11:10
Шо за "громадські вбиральні"? - Ніфіга не розумію.
igor grim _ 31.05.2011 21:40
Що справді треба зробити, так це автомобільну розв'язку на поштовій площі.
Як це зробити, щоб і пішоходна зона була і естетично - це завдання для дизайнерів.
selbst _ 31.05.2011 21:29
Столица завалена и утопает в мусоре. Нет денег на строительство элементарного мусороперерабатывающего завода за чертой города. Жгут мусор и отходы, как дикари - в городских котельных, на территориях столичных ТЭЦ и в зеленых зонах и травят людей опасными ядами. Киев сегодня занимает последнее место в экологическом рейтинге среди столиц мира.
Зато вбухиваются миллиарды в никому не нужные стадионы, праздники, фуршеты и дурацкие проекты, вроде этого моста. Такого кошмара, какой сегодня творится в Киеве, даже при Черновецком не было.
небидло _ 31.05.2011 18:51
новые объекты для отмывания денег и воровства.
Это надо остановить - они изувечат Киев.
О стране не говорим - уже поздно!
NSP _ 31.05.2011 18:18
Найкраще з прочитаного -- ідея містка через Володимирський узвіз.

Парник на Поштовій площі -- повна дурниця. :( Достатньо зробити якийсь сучасніший і ширший пішохідний міст.

Картинка з Пішохідним мостом за своєю абсурдністю схожа на ось це страховисько: http://babushkin.com.ua/souz/p-007.shtml

Баблоносний модернізєц рулить... :(
grio _ 31.05.2011 18:13
ЦЕ ВСЕ ПОКАЗУХА !! ХІБА НЕ ЯСНО, ЩО ВСЕ РОБИТЬСЯ НЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, А ДЛЯ ГРОШЕЙ КЛАНІВ? МАЮЧИ ФІЛІГРАННІ МАФІОЗНО-ВІДКАТНІ СХЕМИ МОЖНА ПОБУДУВАТИ У КИЄВІ НАВІТЬ НЬЮ-ЙОРК, АЛЕ ЧИ СТАНЕ НАРОДУ ВІД ЦЬОГО КРАЩЕ?? ГИНЕ ДУХ СТАРОДАВНЬОГО КИЄВА А З ТИМ І ЛЮДИ ЧЕРСТВІЮТЬ...(
kurtik1 _ 31.05.2011 18:10
Сказки венского леса :)))))
ebm _ 31.05.2011 18:01
С Главной Спальни Главного Особняка Межигорья прямо на центральный стадион.