Загалом планується охопити паспортами вулиць не менше 50% території міста, повідомляє прес-служба мерії.
Такий паспорт включатиме інформацію про інженерно-транспортну інфраструктуру, благоустрій території, дані моніторингу з планом робіт, іншу інформацію щодо використання вулиці та визначатиме і регулюватиме питання розміщення елементів благоустрою.
Згідно з документом, Головне управління містобудування та архітектури мусить до 20 травня узагальнити інформацію про кількість встановлених тимчасових споруд у Києві та створити електронну базу даних тимчасових споруд.
Також управління має підготувати комплексну схему розміщення таких споруд у місті, зокрема, започаткувати розробку відповідної частини паспортів вулиць, що стосується розміщення ларьків.
Так, до 30 червня цього року фахівці Головного управління мають розробити відповідні частини паспортів вулиць у центральній частині міста та головних магістралей (перша черга).
А до 31 липня 2011 року - розробити відповідні частини паспортів вулиць у межах другої черги.
Крім того, до 1 червня буде підготовлено адресний перелік кіосків, розміщених у центральній частині міста та головних магістралях, встановлених самовільно, без будь-якої дозвільної документації, та затверджено план комплексних заходів для їх демонтажу.
Прибрати обіцяють всі кіоски, які встановлені під час дії мораторію; розміщення яких викликає обурення громадян; які встановлені в зоні Євро-2012 (1,5км) та метрополітену (20 м від входу/виходу); встановлені за підробленими документами та взагалі без документів; розміщені поблизу навчальних закладів та в зонах культових споруд, пам'ятників, у зелених зонах тощо.
![]() | 14.11.2017, 13:56 Сергій Огородник |
![]() | 13.11.2017, 10:59 Олександр Вовченко |