Коментарі - 10
legin _ 14.04.2011 23:32
А де раніше була прокуратура?! Стільки років Черновецький був при владі і вони нічого не помічали, не мали ніяких доказів і навіть не шукали?! Чомусь саме зараз з¦явилась така рвучкість до роботи!
Black&White _ 13.04.2011 11:20
а сейчас Регионы правильно раздерибанят землю - только донецким - чистой расе
POLOSA _ 13.04.2011 10:44
Идёт неприкрытая подготовка к выборам мэра. Все факты грабежа Киева знали после работы комиссии Куликова, но начали молодых бандитов трепать только сейчас. Попова выставят борцом за справедливость, чтобы посадить в кресло мэра. А этим молодым подонкам Черновецкого ничего не будет: подержат в каталажке, вытрясут наворованные деньжата и отпустят. А цель будет достигнута: Киев захватят донецкие. После чего можно проводить любые безпроиграшные выборы: что в ВР, что Президента. Админресурс будет использован на все 100%.
ukrainna _ 12.04.2011 23:42
Montik - 12.04.2011 20:43
Бачу Попов, взявся за "молоду команду" добре!!! Евлаха вже чекає Комарницький в Космічному ізоляторі на Лук'яновці, мабудь наступним стане Лесик. Невже дійсно Головою Києва стала людина з головою, та пробачте за російську "здравомыслящий", яка окрім грошей ще розуміє відповідльність перед киянами за свої слова

Принаймні в Комсомольську, де Попов раніше був мером, його всі поважають. Чи багато в нашій країні таких прикладів? Ну ще Славутич, Старокостянтинів своїх мерів без махлювання по кілька разів переобирав. І все! Подумайте, кияни, кому вигідно лаяти Попова.
1111 _ 12.04.2011 22:57
Партия регионов вместе с Черновецкими все раздеребанили в Киеве.Сейчас же делают с одного Космоса и его молодой команды злодеев.Злодеи должны отвечать вместе с Леней , а это депутаты от партии регионов,которые голосовали вместе с черновецкими и нардепы из большинства Яныка,которые получили тоже смачные куски от пирога. Цель- запудрить мозги киевлянам и избирайте овечку в волчьей шкуре- Попова мером.
sem41 _ 12.04.2011 22:27
Та про це кричали вже багато років. І де була прокуратура? Чи хто там мав займатись цим? Хтось з них сяде? Ні. Будуть працювати на тих же посадах тільки вже не в Києві а десь в обласному центрі.
Montik _ 12.04.2011 20:43
Бачу Попов, взявся за "молоду команду" добре!!! Евлаха вже чекає Комарницький в Космічному ізоляторі на Лук'яновці, мабудь наступним стане Лесик. Невже дійсно Головою Києва стала людина з головою, та пробачте за російську "здравомыслящий", яка окрім грошей ще розуміє відповідльність перед киянами за свої слова. Зараз читаю про соціологічні дослідження різних установ і просто вражаюсь, невже кияни нічого не навчилися після Черновецького, людей треба оцінювати за їх дії, а не за слова. І якщо вибирати між Кличко і Поповим, то Олександр павлович не те щоб на ступінь на 10 ступенів вище в розумінні принципів керування і розвитку міста.
costabravo _ 12.04.2011 18:32
"коли підписувалася на допомогу від Черновецького" -
так це і була допомога у вигляді земельних ділянок у Києві...
просто вона була дуже короткострокова за часом... ось так..
Kulish _ 12.04.2011 18:06
"один раз при дерибані" - недооцінюєте, батєнька... Ображаєте...
Wasserfall _ 12.04.2011 17:41
Так не дарма Черновецький так ласкаво говорив про "маїх любімих бабушєк". Покористувався ними Льоня тричі - двічі на виборах, один раз при дерибані. Тому Лесік і наглів, бо знав, що по документам там у них суцільна соціалістична джамахєрія.