Про це заявив голова правління асоціації Андрій Єрмак, коментуючи введення з 1 квітня 2011 року заборони на торгівлю тютюновими й алкогольними виробами в МАФах столиці, повідомляє УНІАН.
Він зазначив, що це рішення Київради суперечить законодавству.
На думку юриста асоціації Артема Кузнєцова, є всі підстави для звернення підприємців до суду щодо невідповідності законодавству цього рішення.
"Якщо ця норма діятиме, ми будемо вимушені зробити певні кроки у бік або зменшення нашого персоналу, або ж взагалі піти з ринку й перестати займатися підприємництвом", - зазначив підприємець Віталій Криворучко.
А підприємець Михайло Гайдай наголосив, що це рішення Київради "забере як мінімум 50% обороту" ларьків.
Представник Союзу інвесторів транспортної інфраструктури Києва Петро Кузьменко зазначив, що на території багатьох зупинкових комплексів столиці знаходяться МАФи, в яких не реалізуються алкогольні напої. Водночас реалізація пива й тютюнових виробів допомагає утримувати такі зупиночні комплекси згідно із санітарними й гігієнічними нормами.
"Якщо цей дохід забрати у підприємців, люди просто почнуть закривати свій бізнес. Закриття бізнесу роботу "Київпастрансу" не полегшить. Відповідно, зменшуватимуться щомісячні дотації...", - сказав він, додавши, що від цього постраждають павільйони очікування в столиці, оскільки на підтримку їх технічного стану не буде коштів.
![]() | 14.11.2017, 13:56 Сергій Огородник |
![]() | 13.11.2017, 10:59 Олександр Вовченко |