Про це заявив начальник Головного управління контролю за благоустроєм Сергій Садовой, повідомляє прес-служба мерії.
"Ми плануємо започаткувати проект "Громадський інспектор". Йдеться про активних киян, які надаватимуть нам та представникам міліції інформацію про порушників, які незаконно розклеюють рекламні оголошення", - зазначив чиновник.
Він додав, що днями управління контролю за благоустроєм спільно з представниками Державної податкової адміністрації та Головним управління МВС провело рейд з виявлення правопорушників, які розклеюють рекламні оголошення на міській інфраструктурі.
Профільне управління вжило відповідних заходів адміністративного впливу. Усі матеріали передано до податкової міліції для встановлення законності надання послуг із виготовлення та розміщення рекламних листівок.
"Наша мета - зробити Київ якомога чистішим. Для вирішення цього питання, ми пропануємо перейняти досвід Китаю. Наразі така схема працює у Москві. Йдеться про телефонні номери, вказані в незаконних оголошеннях, які зранку до ночі піддаються атаці автодозвону. Слід зауважити, що упродовж трьох місяців, функціонування такої системи зменшило кількість оголошень на 80%", - сказав Садовой.
Він нагадав, що на знищення реклами на столичних стовпах витрачаються чималі кошти.
"Наприклад, КП "Київміськсвітло" торік такий процес обійшовся у понад 2 мільйони гривень. На очищення одного стовпа з бюджету витрачається від 85 до 103 гривень", - сказав чиновник.
У цілому, за його словами, на очищення від незаконно розміщених оголошень та відновлення інфраструктури міста у минулому році витрачено понад 3 мільйони гривень.
14.11.2017, 14:56 Сергій Огородник |
13.11.2017, 11:59 Олександр Вовченко |