Про це заявив головний онколог Києва Геннадій Олійниченко, повідомляє прес-служба мерії.
"Ці терміни є оптимальними для запровадження складних та високотехнологічних методів діагностики та лікування в медичній практиці", - сказав він.
Олійниченко додав, що сьогодні завершуються роботи з остаточної підготовки устаткування, перевірки та введення у дію високотехнологічного обладнання.
Так, до кінця лютого буде проведена калібровка лабораторного комплексу по виробництву, контролю якості та розливу радіо-фармпрепаратів, завершується планова калібровка високоенергетичного лінійного прискорювача.
Крім того, проводиться робота з підбору та підготовки кадрів. Співробітники Центру із застосуванням ПЕТ-технологій пройшли навчання в Центрі підготовки фахівців з ядерної медицини, головний офіс якого знаходиться в Австрії (м. Відень).
У 2011 році для забезпечення функціонування на медикаменти, витратні матеріали та обслуговування дороговартісного обладнання запланована субвенція з Державного бюджету в розмірі 30 мільйонів гривень, повідомили в прес-службі мерії.
Як відомо, Центр ядерної медицини ввели в експлуатацію в жовтні 2010 року, однак ПЕТ-сканер станом на 4 лютого так і не працює.