Про це він заявив в інтерв'ю "Комерсанту".
"У Києві не залишилося територій для будівництва масових житлових утворень. Останнім часом ведеться лише крапкова забудова. Зате є величезні райони - такі як Дарниця, Соцмістечко, Нивки, забудовані будинками так званих "серій масового будівництва" ("хрущовками")", - сказав Целовальник.
За його словами, усього в місті 1959 таких будинків. Вони розраховані стояти 120 років, і зараз навіть найстаріші з них зношені тільки наполовину.
"Тут є два варіанти. Перший - утеплити ці будинки, збільшити в них кухоньки, оточити каркасом і на нього, як на милиці, настроїти ще три-чотири поверхи й все це пофарбувати. Але це не вирішить містобудівних проблем.
Тому потрібно знаходити в таких районах вільні майданчики, будувати на них "піонерні" висотні будинки, підтягувати до них сучасні інженерні мережі, уже розраховані на такі будинки, і переселяти в них мешканців з навколишніх будинків. Потім зносити їх і будувати вже на їхньому місці", - переконаний архітектор.
Водночас, щодо забудови центру столиці, то усі спірні землевідведення, на думку Целовальник, "потрібно просіяти через дрібне сито".
"Ми виявимо ті з них, які заважають розвитку міста, суперечать генплану, шкодять комунікаціям, транспорту, зеленим зонам, школам і дитячим садкам. Після цього будемо пропонувати депутатам Київради анулювати ці землевідведення або домовлятися безпосередньо з девелоперами, пропонувати їм інші ділянки або гроші", - сказав він.
Архітектор наголосив, що якщо забудовники не погоджуватимуться на це, то землю будуть "відбирати в примусовому порядку".