Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.
"Будь-який обірваний провід слід вважати таким, що є під напругою, тому терміново повідомте про це за телефоном інформаційно-довідкової служби "Київенерго" 15-88 або 201-58-79. Поки не приїде бригада, ні в якому разі не можна наближатися до місця пошкодження на відстань менше 8 метрів, необхідно допомогти організувати охорону чи огородження цього місця", йдеться в повідомленні.
У "Київенерго" наголошують, що право відновлення електропостачання мають виключно бригади аварійних служб.
Разом з цим, компанія звертає увагу, що останнім часом в Україні спостерігається різке зростання кількості випадків смертельного травмування населення на енергетичному обладнанні. Так, за даними Мінпаливенерго, за 6 місяців поточного року сталося 33 випадки смертельного травмування електрикою.
Щоб уникнути травмування, "Київенерго" радить не наближатися до обірваних електромереж на відстань менше 8 метрів; не вмикати електроприлади мокрими руками, не кидати дріт або інші предмети на проводи повітряних ліній електропередач; не підніматися на опори ліній електропередач.
Також громадянам радять не заходити та не підніматися на трансформаторні пункти, які розташовані безпосередньо біля житлових будинків; не відкривати двері розподільчих шаф, які прикріплені до стін житлових будинків; не споруджувати під проводами ліній електропередач будівлі, не складати під ними різноманітні матеріали тощо.
"Українська правда. Київ"
14.11.2017, 14:56 Сергій Огородник |
13.11.2017, 11:59 Олександр Вовченко |