Про це під час прес-конференції у четвер заявив заступник голови КМДА Ігор Добруцький.
"Реально управління реклами з комунальним підприємством реклами і з рекламою на транспорті в міський бюджет може давати 200 мільйонів гривень на рік. Це мої плани. Що ми маємо на сьогодні? На кінець квітня ми маємо 7,5 мільйона за квітень, 7,6 мільйона - травень, очікуємо в цьому місяці, що доходи від реклами будуть більше 8 мільйонів", - сказав чиновник.
За його словами, таких результатів вдалося досягти за рахунок інвентаризації рекламних конструкцій.
"Ми маємо близько 9 тисяч рекламних конструкцій, які були незаконно вставлені в Києві. Недобросовісні оператори ставили свої конструкції і отримували прибуток в обхід бюджету", - сказав чиновник.
Крім того, за його словами, заборгованість операторів ринку за минулий рік становить 47 мільйонів гривень, з них за перше півріччя до бюджету міста перераховано 1 мільйон 40 тисяч гривень.
Водночас Добруцький додав, що нині у галузі реклами є низка проблем, зокрема, відсутність стратегії розвитку реклами у Києві, відсутність порядку розміщення зовнішньої реклами.
Наразі, за словами Добруцького, вже розроблений порядок розміщення і є проект стратегії розвитку реклами, крім того, призупинено розгляд заяв щодо продовження дозволів на рекламу за відсутністю схеми її розміщення.
"Згідно зі схемою розміщення реклами, над якою я зараз працюю, жодної рекламної конструкції не має бути в історичній зоні, туристичній зоні і на Хрещатику - це моя позиція", - сказав заступник голови КМДА.
Ще однією проблемою у галузі є рекламні сюжети, які "м'яко кажучи, викликають занепокоєння". Але це питання, за словами Добруцького потрібно вирішувати на рівня законодавства, бо управління реклами не має впливу на сюжети.
"Українська правда. Київ"