Коментарі - 10
At1 _ 21.06.2010 11:22
Питання в доцільності турнікетів. І в нашій культурі.

От як раз з нашою культурою доцільно встановлювати турнікети ще й на двері для виходу, щоб там не заходили.

Але навіщо повторювати досвід Москви? Чи не краще було б організувати роботу контролерів з використанням міліції за потреби.
estveritas _ 20.06.2010 16:17
Что-то мне подсказывает, что долго эти турникеты не "проживут". Наш народ их не оценит... Ну раз их поремонтируют, ну два, а потом будут они стоять без этих "рогов" или просто будут прокручиваться во все стороны беспрепятственно.
Atl _ 20.06.2010 09:49
Куда б еще слить денег?
Зачем ремонтировать гнилой трубопровод, дорожки вокруг домов, которые похожи стали на лунную поверхность после авианалета?
Давайте купим турникеты, по цене автобуса!
OlehVn _ 18.06.2010 23:40
Турнікет для входу, який зчитуватиме картки, потрібно ставити тільки на передні двері, через які можна буде заходити до салону автобуса. А на середніх і задніх дверях потрібно ставити турнікети, які працюватимуть тільки у напрямку виходу з автобуса. Таким чином, всі будуть входити до автобусу через передні двері, а виходити через всі інші.
Lilit _ 18.06.2010 14:58
Я була в Німеччині. Там діє схожа система. Інше питання, як вони це запровадять в Україні.

В Німеччині всі заходять на передні двері, але там не має турнікету. Показують водієві проїзний або в нього квиток придбавають на місці. Квиток на 1 поїздку коштує 2,10 євро і діє 2 години на всі види транспорту.

Коли хочуть виходити - виходять на будь-які двері попередньо проінформувавши водія сигнальною кнопкою на дверях = якщо люди не виходять двері не відкриваються. Зимою це дозволяє економити тепло.

Коли пасажир на візку, з габаритною коляскою і т п. - водій оперативно виходить і розкладає на других дверях спеціально змонтований заїзд.

Люди знають, що заходити треба лише на передні двері = все дисципліновано. І все за графіком.

Питання в доцільності турнікетів. І в нашій культурі.
pro100oleg _ 17.06.2010 23:35
А навіщо одночасно турнікет і контролер у кожному салоні?! Що він перевірятиме? Нинішні "кондуктори-контролери" не перевіряють нічого, вони зацікавлені тільки у продажі квитків і нікого не примушують їх компостувати.
І ще цікаво: як водії не дозволятимуть (крім початку маршруту) пасажирам заходити через середні та задні двері, якщо їх відкриватимуть для виходу?! Адже, бачачи, що ззаду пасажирів менше, інстинктивно кожен намагатиметься зайти через них. Ставити там викидайл?
AnnaPetrovna _ 17.06.2010 14:48
Согласна с SunDay777.
pro100oleg _ 17.06.2010 13:13
Тільки Бассу (у перекладі з італійської - Дауну) таке могло прийти в голову. Тепер увійти можна буде тільки через передні двері і протискуватися для виходу до середніх і задніх, завантаженість салону буде нерівномірною. Турнікети калічитимуть тих, хто стоїть поруч у годину пік, і просто займатимуть місце. Плюс посадка триватиме значно довше
ukrdan _ 17.06.2010 13:06
А як проходити ці турнкети людям на інвалідних візках? Лише нещодавно хвалились як гарно ці тролейбуси для них пристосовані...
smitoner _ 17.06.2010 11:39
1. для начала лучше б выплатили з/п водителям и кондукторам и всем рабочим которые обслуживают.
2.поставить ларьки для продажи талонов, или как-то внедрить продажу типа ай-бокса, так как много остановок, где нет продаи талонов, а заходя в тролейбус или автобус, нет кондуктора (наверное увольняются из-за не оплаты труда)
3.В противном случае эти турникеты вынесут к чертям.