Про це він сказав у Верховній Раді, доповідаючи у цій справі.
"З боку міліції ніякого тиску на свідків і на рідних потерпілого нема... Всі пояснення, які давали учасники події з першого до сьогоднішнього дня, не відрізняються", - сказав Крикун.
Він також заявив, що у райвідділку разом зі студентом Ігорем Індилом був його товариш.
"При складанні протоколу був його одногрупник. Враховуючи те, що він (Індил) був у нетверезому стані, він упав на підлогу. Повторюю: сам один раз упав на підлогу. Дільничний інспектор і черговий викликали "Швидку допомогу". О 21:05 під'їхала "Швидка", яка привела студента у відповідний стан і надала медичну допомогу", - розповів Крикун.
При цьому, за його словами, на вимоги працівників міліції забрати студента до лікарні, бригада "Швидкої" відмовилася.
"Коли студент прийшов до свідомості, він почав погрожувати і ображати співробітників "Швидкої", - заявив Крикун.
Далі, за його словами, студента перевели до кімнати для затриманих, де разом з ним перебувало ще двоє затриманих.
"Приблизно о 4 ранку він ліг спати на лавочку. Десь о 4:40 ранку він впав з цієї лавочки і черговий почув, що щось там відбувається. Черговий знову викликав "Швидку". Приїхали ті ж лікарі, які приїжджали ввечері. Він ще був живий. Вони почали надавати допомогу але, на жаль, він помер. При цьому біля нього і на підлозі була рвотна маса", - заявив Крикун.
Він також зазначив, що керівництво Шевченківського райуправління було відсторонено від виконання обов'язків до кінця службового розслідування і розслідування у кримінальній справі.
"На сьогоднішній день проводиться також розслідування внутрішньої безпеки МВС. До цієї комісії включені правозахисники, журналісти", - сказав Крикун.
Начальник київської міліції також додав, що якщо у результаті розслідування виявиться, що міліціонери винні у смерті юнака, він не буде їх захищати, а вибачиться.
Згодом міліція заявила, що студент загинув у Шевченківському районному відділенні міліції в столиці через те, що впав, перебуваючи у нетверезому стані.
Українська правда