За відповідне рішення на засіданні сесії міськради в четвер проголосували 64 депутати, не брали участі в голосуванні фракції БЮТ і Блоку Кличка.
Таким чином, Київрада скоротила кількість головних управлінь з 35 до 27, а кількість управлінь з 11 до 7.
Зокрема, ліквідовано управління з охорони, утримання та експлуатації внутрішніх водойм і земель водного фонду та інспекцію державного технічного нагляду.
У процесі розгляду питання депутат від Блоку Черновецького Віталій Павлик запропонував не ліквідовувати Головне управління з питань захисту прав споживачів, а також не перейменувати Головне управління економіки та інвестицій та Головне управління комунальної власної.
Крім того, він зазначив, що не варто виключати з переліку Головних управлінь Головне управління з питань захисту прав споживачів.
У свою чергу депутат Блоку Литвина Олена Овраменко додала, що треба не тільки залишити це головне управління, але і затвердити його штат у розмірі 44 співробітників.
Бютівць Олексі Давиденко попросив не перейменовувати Головне управління охорони здоров'я а медичного забезпечення.
Він також додав, що великої економії на реорганізації структури КМДА не вийде, оскільки за його підрахунками лише для зміни документів т печаток одного управління потрібно 6,2 мільйона гривень, тому реорганізація та перейменування усіх підрозділів мерії коштуватиме близько 100 мільйонів гривень.
Не бажання голосувати за такий вигляд структур КМДА Давиденко пояснив тим, що вона реорганізовується під "людей з Регіонів, щоб усіх працевлаштувати".
Як відомо, раніше Блок Кличка заявляв, що підготував свою структуру виконавчого органу Київради і має намір підтримувати саме цей проект.
"Українська правда. Київ"